Баба_Воля• 22 июля 2022

Австрія. Голуба карта.

Як її отримати? Чи зараз якось простіше длч українців? І чи початківцім в айті дають?
Робот Вертер• 22 июля 2022
А початківці гуглить умеют?
https://www.advantageaustria.org/ua/zentral/busine...
автор Баба_Воля • 22 июля 2022
Там вже прочитала. Хочеться почути від людей з досвіду
Спрошу_ка_я_у_мужа• 22 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Опыт у всех разный , в зависимости от земли и сроков въезда в Австрию
Добрина• 23 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Я ждала 1 месяц, муж 3 месяца
Слепок стопы• 23 июля 2022
Зараз дають до 3 березня.
автор Баба_Воля • 23 июля 2022
Ответ дляСлепок стопы
Зараз дають до 3 березня.
Знаю, що люди отоимують тимсасовий прихисток і подають на карту. Мені не потрібен прихисток, мені тільки карта потрібна. Хочу мати можливість їздити в Україну
автор Баба_Воля • 23 июля 2022
Ответ дляДобрина
Я ждала 1 месяц, муж 3 месяца
Ви подавались з Укоаїни, чи вже на місці? Поки чекали на карту то перебували в Австрії? Прихисток брали? Дякую
ФФФФристайла• 23 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Карта это и есть прихисток.. Или я вас не правильно поняла
автор Баба_Воля • 23 июля 2022
Ответ дляФФФФристайла
Я маю на увазі тільки Blue Card, яка дозволяє прауювати в Австрії. Вона і раніше існувала дня певних спеціалістів. Не лише з початку війни
Слепок стопы• 23 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
В Австрії немає для українців біженства, дають тимчасовий захист та право на роботу. Блу карта і раніше була на рік, зараз її дають всім українцям.
З блу картою ви можете звернутись в центр занятості, стати на облік. Будете платити податки, продлять вам її ще на рік, а потім дадуть рот вайт рот карту. В Україну їздити не заборонено з блу картою. Чекати на карту десь місяць.
Приїзжаєте в Австрію, і робите на місті.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 23 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Извините, но у вас путаница в самом запросе, и в представлении о том , « дают ли теперь карту проще «
Карту вам дадут не как специалисту, а как временно перемещенному лицу в связи с войной
То, что карта даёт право на работу не имеет отношения к срокам и процедуре ее получения
Надо
1. Зарегистрироваться в Bezirkamt по месту жительства у хозяина квартиры- поэтому начинайте искать жильё
2. Зарегистрироваться в полиции - эта процедура самая затратная по времени - В Вене многие ждали очередь несколько недель
А поиск работы - это параллельная проблема, не имеющая непосредственной связи с получением Blue Card
автор Баба_Воля • 23 июля 2022
Ответ дляСлепок стопы
Дякую!! А тимчасовий прихисток обов´язковий? Не можна просто без нього податися на голубу карту?
автор Баба_Воля • 23 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Надо
Мені власне і не хочеться карти як людині яка переїхала через війну. Я просто хочу голубу карту і можливістть працювати в Австрії.
Прихисток не хочу брати. Тому що хочу мати можливість їздити в Україну.
Слепок стопы• 23 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Можна, але навіщо?
В Україну вам ніхто не забороняє їздити, але не більше 90 днів.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Если вам « не хочется» получить голубую карту перемещённого лица , то процедура совершенно другая
Тогда вам надо найти работодателя, который будет брать на себя все процедуры « обычного времени», то есть попросту говоря, будет доказывать австрийским службам, что вы такой работник, которого на всем рынке ЕС ему не найти
Голубая карта перемещённого лица даёт право на работу в Австрии без такой процедуры « доказательств « со стороны работодателя
Вы можете иметь голубую карту перемещённого лица и не подаваться на социальные выплаты, а искать работу
В этом случае у австрийских работодателей нет ограничений, которые действуют для контрактов с негражданами ЕС
автор Баба_Воля • 24 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Дякую, за роз´яснення!! Правильно я зрозуміла, маючи голубу карту переміщеної особи не обов´язково весь час знаходитись в Австрії, якщо робота віддалена?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
Для обладателей голубой карты действует « Правило Шенгена наоборот’ _ в течение каждых 180 дней можно находиться за пределами Шенгена не более 90 дней
Спрошу_ка_я_у_мужа• 24 июля 2022
Ответ дляБаба_Воля
В Telegramm есть канал
Робота украинцам в Австрии
Там много полезной информации
автор Баба_Воля • 24 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
В Telegramm есть канал
Робота украинцам в Австрии
Там много полезной информации
Дякую!!
Маманя• 24 июля 2022
Чи може хто порадити, куди коаще іхати в Австріі, де є робота і соцільне житло і щоб дитину в школу
Єдина Країна• 29 июля 2022
Ответ дляМаманя
Нігде. Я тут місяці, від Відня 30 км, шукаю інше житло, томущо жила в гостевому домі знайомих, а він не отоплюється, зимувати тут не можна, а бачу що прийдеться...
Роботу не знайти, навіть прибирати беруть своїх, і тут дуже багато жінок з Венгрії, Польщі, Сербії, Хорватії, вони тут цим займаються. А без мови і ліцензій нормальну роботу не знайти.
Я дуже жалію що не поїхала в бульш ближчу до нас країну - Словакію, Польщу.