Sunbeam1• 23 июля 2022

як замовити книги з України в Польщу

доставка виходить 50% вартості книг.. Укрпоштою..
Новою поштою дорожче самих книг(
Добрина• 23 июля 2022
Сама болею этим вопросом. Но мне книги нужны ещё дальше в Австрию(((

Анастасія -042f• 23 июля 2022
Разве что новой почтой до львова, а перевозчик забетм довезет к вам. Я так несколько раз отправляла вещи. Может могу помочь с этим?
lenchik_panterka• 23 июля 2022
Подивіться в інтернеті українські книгарні в Польщі. Я купую дітям і мамі книги на сайті магазину, який знаходиться у Варшаві. Можливо, з ними і з питання замовлення з України можна домовитись.
автор Sunbeam1 • 23 июля 2022
Ответ дляlenchik_panterka
книги дорожчі втричі
lenchik_panterka• 23 июля 2022
Ответ дляSunbeam1
книги дорожчі втричі
Я з Києва, не можу сказати, що втричі дорожчі, ніж в наших магазинах.)) Для найменших, так, дорогі. Але популярні книжки для дорослих дорогі і в Україні. Брала сину по шкільній програмі літературу. Книга обійшлася приблизно в 340 грн.тут в Польщі, дивлюся онлайн магазини України - 250-300 грн.
автор Sunbeam1 • 23 июля 2022
Ответ дляlenchik_panterka
підкажіть магазин в Польщі, бо ті, що я бачила - втричі дорожчі
lenchik_panterka• 24 июля 2022
Ответ дляSunbeam1
https://www.knizka.pl - я беру тут, ціни влаштовують, є знижка, яка компенсує вартість доставки.
helen9406• 25 июля 2022
https://bonito.pl/produkt/nnn-nnn-n-nnz-nzn
Брали здесь книги на укр.языке,но выбор скудный