LJA• 23 июля 2022

9000000

Цифра продовжує зростати . Цікаво , ті що повернулися враховані ?
Результат:
вже голосів: 339
218 (64.31%) Я в Україні
96 (28.32%) Залишив Україну
20 (5.9%) Повернувся
5 (1.47%) Я с россии , ночная смена
Kristinka2106• 23 июля 2022
В конце месяца возвращаюсь

автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляKristinka2106
В конце месяца возвращаюсь
Чекаємо
Ledi-D• 23 июля 2022
Я собираюсь уезжать
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляLedi-D
Я собираюсь уезжать
Є куди ?
Kristinka2106• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
Чекаємо
Читала что 4млн вернулось. Общалась с волонтёром с Пшемысля ,говорит очень много возвращаться в Украину
Елена1265• 23 июля 2022
Я мечтаю уехать
Каллипсо• 23 июля 2022
Ответ дляLedi-D
Я собираюсь уезжать
Я в раздумьях, но пока на месте

автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
Я мечтаю уехать
А чому не поїдете ? Ви в окупації?
Елена1265• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
А чому не поїдете ? Ви в окупації?
Не хочу без семьи
Ромашка -3390• 23 июля 2022
Друзі, зараз на сайті офіційного інтернет -представництва України з´ явилася електронна петиція за відміну загальнообов´язкового військового обліку жінок. Якщо в вас є бажання підтримати -проголосуйте,будь ласка.
https://petition.president.gov.ua/petition/148478
Ромашка -3390• 23 июля 2022
Извините,что не по теме
Елена1265• 23 июля 2022
Ответ дляРомашка -3390
Эти петиции появляются одна за другой. И уже была петиция, которая собрала 25 тыс голосов. Ее никто не рассматривал, как и про отмену концлагеря для мужчин. Толку их подписывать, если они созданы для успокоения граждан и всего-навсего создают иллюзию, что мнение людей имеет значение
Ledi-D• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
Є куди ?
Вже і страшно писати і казати. Чоловіка з грудня на роботі звали в Ізраїль, я всім розповіла, що ми поїдемо. А мені хто більш за всіх плакався в лютому, що не поїду, нікуди, вже і у Польщі з першого дня і в Італії, а ми так і не поїхали.
100 причин, то батьки на окупованій території, вивозили, то речі і т.д
Feva• 23 июля 2022
Мы только собираемся выезжать.
Jordanna• 23 июля 2022
В нас на роботі доволі багато повернулось
Просто в різний період. З тих, що поїхали, майже всі. Але в нас спокійний регіон.
-Инга-• 23 июля 2022
когда говорится ’выехали’, то конечно не вычитается число вернувшихся.
Еще в июне говорили, что число выезжающих уже менше, чем возвращающихся. Так что половина наверное уже в Украине.
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляLedi-D
Їдьте , завжди можна повернутись .
Ledi-D• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
Їдьте , завжди можна повернутись .
Ми на 6 міс не назавжди
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляLedi-D
Ми на 6 міс не назавжди
Тим більше. Цікава пригода , моря, а там і війна завершиться )

Анел• 23 июля 2022
Ответ дляРомашка -3390
Зараз? Та їх там купа. Кожен день, як гриби з´являються.
Не можу зрозуміти, невже легше створити нову петицію, ніж підписати вже існуючу?
Ромашка -3390• 23 июля 2022
Я планирую уехать,хотя них на один день из Киева не выезжала за все время войны
Ромашка -3390• 23 июля 2022
Ответ дляАнел
В этой больше всего голосов
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляРомашка -3390
А куди зібралися, і чому лише тепер ?
Олимпиада80• 23 июля 2022
Ответ дляАнел
Інші не дуже грамотні. Ця прийнятна
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляKristinka2106
Судячи з опитування, повернулося ~20-25% від тих ,що виїхав
olalesenko• 23 июля 2022
Не очень-то просто прижиться за рубежом. Профессия, язык и менталитет - всё сложно. Многие вернутся. Это пока платят пособия, пока балуют всевозможными плюшками а когда закончится война и бесплатный сыр вот тогда и можно будет считать сколько покинуло Украину.
Ромашка -3390• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
А куди зібралися, і чому лише тепер ?
Ще не вирішила куди.... думаю, якщо не виїду до 1 жовтня,то буду не виїздна.
Може в Германію
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляolalesenko
Мені було норм, але я поїхала ,як я думала на 2-3 тижні. Всюди добре , а вдома найкраще. Але у інших і дому не залишилося, або рівень життя був тут дуже низький. Думаю значна частина не повернеться, але це нормально, і без війни багато виїхало . Надіюсь після війни Україна стане набагато привабливішою країною для того , щоб і до нас приїздили
автор LJA • 23 июля 2022
Ответ дляРомашка -3390
Може в Германію
Вам потрібно поквапитися. Не всі міста ще приймають
vikat• 23 июля 2022
Ответ дляKristinka2106
Многие ездят в Украину, в ее возвращаются