Надувная пыль• 23 июля 2022
Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові
Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ длякосмея
Тільки хто ж їм дасть можливість звільнитися?
Якщо це кадровий військовий, офіцер то, вибачте, з якого біса йому звільнятися під час війни? Ще й тому, що не підвищили зарплату?
Кампотик вишнёвый• 23 июля 2022
У бывшей коллеги муж водитель,не на передовой,просто возит что то по украине,без горячих точек,но как военный считается,боевые 30 были и зп 13,говорила,мало,но сейчас лучше чем ничего,он до этого 100-150 получал,дальнобойщик,теперь снизили до 15 боевых,так она рвет и мечет,соскочить хотят,да уже никак.Злится на него страшно,он 3 дня стоит,шашлык,пьют,1 день ездит.Каждую сб вечером домой,в вс на ночь на место.Так конечно за что платить?А ребята умирают.....
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ длякосмея
Ще скажіть, що безкоштовно повинен захищати країну.
В нього щось забрали? Меньше платять, ніж до війни?
Безимени890123• 23 июля 2022
Ответ дляannac
Ну так это вопросы к правительству, почему так мало платят. А доплата 30 тыс, просто смешна, чтоб еще возмущаться, почему ее доплачивают
Так я про це і кажу. Що не можуть отримувати однакові зарплати. 40 тисяч за виїзд на спал сміття і ті самі 40 тисяч за те, що б працювати по 18 годин на добу з постійним ризиком для життя.
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
А сколько людей вообще без работы?
як страшно декого читати.. намагайтесь стримувати свою жабу всередині.. вони Захисники, вони реально ризикують своїм життям в будь якому куточку нашої країни, і зниження виплат - це плювок від держави... держава навпаки ще має доплачувати військовим зараз. а то як Бені мільярди віддавати так є.. а Захисникам так немає..
Ответ дляPO_LANA
Ось роз´яснення немає тут ЗСУ
...ALENA...• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
И это правильно, если это так.
Тепер не будуть по ходу, бо вони не у військових областях. А так, в більш спокійних вилежуються. Кидала вище фото , знову закину. 36 градусів жари, розгрібають завали , які були у Вінниці . У Вінниці, яка спокійна і немає бойових дій(((
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
То ви ж пишете, що люди без роботи і якого хера військовим платити. Так я вас відповідаю - ідіть на таку роботу і не нийте
Я не писала ’якого хера військовим платити’, я писала о том, что пока одни себе форму и берцы на передовую покупают, другие в тылу сидят, незаслуженно получают надбавки и бесятся с жиру, говоря что у них жизнь удалась.
Вот и все.
Ответ для...ALENA...
Бідні люди. Війна в країні, а вони найважливіші професії урізають. Невже не можуть депутатам зменшити зарплати, начальникам різних держ установ
...ALENA...• 23 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Туди ж і МНСники. Ну не можуть бути однаковими виплати в Харкові, Бахмуті, Нікополі.... і в тихих містах. Одні під постійною загрозою обстрілів, завалів людей рятують і рештки вбитий виймають, а інші сидять собі рівненько. Це навіть не військові, які, хоч і в тилу, але на полігоні, в чужих містах, покинули свої родини. А МНСники, спокійної частини країни живуть вдома, роботи в них майже не додалося. То хіба це нормально, що 40 тис.отримують і ті, хто щохвилини ризикують життям і ті, в кого робота не змінилася.
Ви на пріколі??? Роботи майже не ведуться ? Сьогодні вони тут ,завтра в Чернігові розгрібають. Вінницька область , допомагає Чернігівській. Каруалами відправляли пожежних. Розбомбили дім офіцерів , з районів області їздили на допомогу. Я уже мовчу про щоденні виїзди. І да, їм же за їхню роботу аж 10 тисяч має вистачити. Це при тому що 7 змін на Місяць їм теж потрібно кошти на харчування, не кажучи щоб ще здавати на інші витрати частини.
...ALENA...• 23 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Так ті пожежі були і в 2021 році, і в 2020 році. Це їх робота! За неї і платять. Але рівняти гасіння сухої трави і розбирання завалів під загрозою нових ударів, погодьтеся, це зовсім різні речі.
Ви гадаєте що вони лише траву гасять ? А витягати трупів після аварій, а знімати з поїзда хлопця якого током ударило , бо захотів селфі зробити, а утопленіків з річок діставати, чи може й пожеж більше немає ???? А траву думаєте просто гасити, коли в караулі 3 пожежних а 10 гектарів поля горить ? Кину ще й вам, може не побачили. Ось їхній прикид в спеку. На фото мій чоловік.
@ альонка@• 23 июля 2022
Ответ дляPO_LANA
Підтримую.
Вони як ніхто з нас найближчі до межі ,кожен день як останній і для них і для їх сімей.
Сидимо такі задоволені вдома,жара,а ми в безпеці,з холодною водичкою ,а хлопці сьогодні до мене автобусом заїхали в спецодязі,взуття важке...а їм окопи при +35 і більше копати,ну прям рай ...
@ альонка@• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
Ви неуважно прочитали
Вероника-2014• 23 июля 2022
Ответ дляKusalochka
За 30 000грн в месяц? Надеюсь и вам повезет так заработать
+ 30 000 к зарплате
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ для@ альонка@
Підтримую.
Пишу, что сама наблюдала. Граница Киевской и Черкасской областей. Роют окоп длинный среди поля. На жаре. Поставили прямо среди поля столик, лавочку. Сидят.
Ну можно ж было рыть хотя бы не на жаре?!
Lena24101987• 23 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Вы все , кто радуетесь урезанию зарплаты военным- вы работаете на врага. Это война. Сейчас ты в тылу, а через пять секунд уже на фронте. Эти люди свое самое ценное отдают - жизни ради того, что б вы спокойно сидели и пердели на форуме
Та ніхто не радіє!!!
Просто є ж різниця військові в Харькові +30 тис та військовий в Ужгороді +30 тис?
+ іще обслуговуючий персонал (костелянші, комірники, бухгалтера ) отримують +30тис. В нас бюджет не резиновий
П.С. Про підвищення депутатам знаю((((