Надувная пыль• 23 июля 2022

Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові

Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Вот и я об этом! Для одних волонтеры всё собирают, а другим просто надбавка,потому что он сидит в том же военкомате или преподает в училище военном
Ну вот и я о том же. Только этого жены военных не поймут.

космея• 23 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Где рискуют? Тема о тех,кто ничем не рискует, а доплату получает
Хорошо, сейчас не рискует, а через неделю может пойти в ротацию.
Да и в тылу работы хватает, не все сидят дурью маются.
annac• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Жителям Харькова тогда вообще всем по 50 платить нужно.
Жители Харькова могут уехать, а военные нет
annac• 23 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Только они погибли?
Сколько по полигонам били, погибали сотнями далеко от фронта. Ничем не рискуют
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляannac
Могли бы, уехали бы. Или думаюте, что людям просто нравится опасность?
Некуда, не за что, значит.
А врачи, ДСНСники Харькова? Им тоже уехать?
annac• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Некуда, не за что, значит.
ДНСНкам нельзя уезжать, а врачи из Киева очень многие уехали в марте
Letruaa• 23 июля 2022
Ответ длякосмея
Да никуда он не пойдет. Поэтому и правильно решили пересмотреть эти доплаты

космея• 23 июля 2022
Ответ дляMs. Dolly
То не сидіть. толку з вашого того сидіння. Просто забебала вже ця тупа війна і відмивання грошей. Штаби і офіцери взагалі нізера не роблять. Армія нарахоє мільйон, а воює десь від сиди тисяч 80 і в основному це прості люди з села. Решта кадрові військові дармоїди разом з депутатами
Офіцери ні..ра не роблять?
agata116• 23 июля 2022
Ответ длякосмея
если пойдет и попадет в то место, для которого есть выплаты, будет получать.
в постанове так и написано.
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляannac
Так почему этим ДСНСникам, которые реально рискуют жизнью, доплаты не платят, а военным в тылу из пустого бюджета должны?
agata116• 23 июля 2022
Ответ дляannac
так и по мирным людям, больницам, инфраструктуре, трц, музеям и т.д. есть прилеты...война.
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Так ДНСН також є доплати +30000 тис.
agata116• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
скорее всего и убирут эти доплаты от одних и лобавят тем, кто реально обязан их получать.
я в шоке, что днс их не получают...
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
Так ДНСН також є доплати +30000 тис.
И это правильно, если это так.
_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляagata116
я в шоке, что днс их не получают...
Я не уверена. Пишут, что получают. Хотелось бы в это верить.
далана• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Звичайно отримують
annac• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Я бюджет не распределяю. Вопросы к правительству. А военным считаю даже мало платят. Кому их деньги покоя не дают, добро пожаловать в армию. Сейчас мало кому отказывают
4мама• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Ну по правильному ВСІМ українцям москалі як мінімум 1000 (тисячу) років повинні виплачувати за те, що накоїли. Щоб не забували. Я дуже сподіваюсь на справедливий суд та на виконавчу силу.
Безимени890123• 23 июля 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
не понимаю,доплату 30тыс получает полицейский в Ужгород ,который взрывов в жизни не слышал и военный ,который живет в окопе с весны в той же сумской области. Справедливое решение .
Туди ж і МНСники. Ну не можуть бути однаковими виплати в Харкові, Бахмуті, Нікополі.... і в тихих містах. Одні під постійною загрозою обстрілів, завалів людей рятують і рештки вбитий виймають, а інші сидять собі рівненько. Це навіть не військові, які, хоч і в тилу, але на полігоні, в чужих містах, покинули свої родини. А МНСники, спокійної частини країни живуть вдома, роботи в них майже не додалося. То хіба це нормально, що 40 тис.отримують і ті, хто щохвилини ризикують життям і ті, в кого робота не змінилася.

_Alekssandra_• 23 июля 2022
Ответ дляannac
Вопрос же не в том.
Военные, которые реально воюют, должны и получать хорошо и должны быть всем обеспечены.
annac• 23 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Так тем, кто на передвой разве не по 100 тыс платят?
annac• 23 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Вопрос же не в том.
Я не спорю, должны
4мама• 23 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ну в ’спокійних’ регіонах також буває гаряче. Вже МНСників не чіпайте. Елементарно пожежі будь де є щодня.
Безимени890123• 23 июля 2022
Ответ дляannac
МНСникам Харкова платять стільки ж, як і МНСникам Черкас. А робота в них ой як відрізняється. Для рятувальників Харкова і 100 тис небагато за їх роботу. І я зараз не тільки про Харків, я про всі гарячі точки.
_Alekssandra_• 23 июля 2022
И некоторым женам военных как бы не помешало бы себя немного скромнее вести и учитывать, что происходит вокруг. А то есть такие персонажи, которые своим поведением вообще подрывают веру в какую-то адекватность мира.
А потом орут, что считают ихние деньги.
Невезучка• 23 июля 2022
Получать 30 тыс.+зарплата будут те,кто находится в зоне боевых действий(к этим зонам не все области и города относятся),а зарплату+30тыс+боевые-кто находится на первой линии(на передке,как называют военные)
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ дляannac
Там також є свої мінуси.Не завжди хто на передку отримує 100000,залежить від завдання.хоча там пекло кругом.
Безимени890123• 23 июля 2022
Ответ для4мама
Так ті пожежі були і в 2021 році, і в 2020 році. Це їх робота! За неї і платять. Але рівняти гасіння сухої трави і розбирання завалів під загрозою нових ударів, погодьтеся, це зовсім різні речі.
космея• 23 июля 2022
Ответ дляспальное место
За такі гроші будуть звільнятися.Мусять якусь середину вибрати.Хоча б 25.
Тільки хто ж їм дасть можливість звільнитися?
annac• 23 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ну так это вопросы к правительству, почему так мало платят. А доплата 30 тыс, просто смешна, чтоб еще возмущаться, почему ее доплачивают