ЭмчЭндЭм• 23 июля 2022

Брекети. У вас все було чітко, чи були нюанси?

Ну там наприклад вас попереджали , що можуть оголитись більше зуби, або що не буде ідеально рівно, буде не ідеальний нахил зубів чи щось таке.
Дуже хочу рівні зуби і боюсь, що щось не сподобається. Чи розчаруюсь, хоча розумію, що все одно буде значно краще. Але треба стільки бабла вграти і часу в брекетах.
Поділіться своїми історіями. Особливо цікавлять люди старше 30, все таке там уже у багатьох з´являються нюанси.
І як довго носили, кому треба було рівняти і зуби і прикус.
Гага Газу• 23 июля 2022
Ношу, політ норм, низ майже готовий, верх ще в процесі

бЭйбА• 23 июля 2022
Нюансов вроде не было, может мелочи какие-то, но я уже и не вспомню. Идеально ровные не получились, т.к решили обойтись без удаления 4к, а расширить челюсть во взрослом возрасте нельзя. В целом, результатом довольна. Прикус стал лучше, но тоже не исправился полностью. На это даже не рассчитывала
Соня-сонятко• 23 июля 2022
Ношу третій рік, нюансів вистачає.
Треба було ставити до 25 років, мені було якось тоді пофіг.
Але все ж краще, ніж було до, тому не шкодую.
Бабулька• 23 июля 2022
Носила 2,5 років. Не попереджали, що будуть оголені корні, нахил и т.п. Я спочатку коли зняла, трохи засмутилася. Було наче ’очікування і реальність’. Все ще залежить від форми зубів!)). Я собі уявляла, що коли зніму, то будуть вони ідеальні, наче вініри, але свої натуральні. Ага, щаз)))). Але з часом, десь півроку минуло, я у повному захваті від своїх зубів. І кут нахилу не бентежить, і з деснами теж можна розібратися. Мені зараз 36, зняла брекети рік тому. Треба цим займатися у підлітковому віці!!!? Всьому свій час.
inna.inna• 23 июля 2022
Поставила на верхній ряд у 20 років,
носила 1 рік , прикус в мене був нормальний, була проблема тільки з одним зубом який ховався за іншим .
пройшло 7 років все добре.
1 фото як було все на початку.
Ще рік тому видалила зайву шкіру на деснах(фото 2 -3) коштувало гривень 500 не більше.
Oks_kis• 23 июля 2022
Возникли нюансы из-за военного положения
Не была у ортодонта 3 месяца, НЧ легла, затянуть обратно очень долго и проблематично, в феврале была почти на финише в НЧ
автор ЭмчЭндЭм • 23 июля 2022
Ответ дляБабулька
Ну рецесія коренів в принципі виникла б і так, просто можливо пізніше, або була не така помітна через скученність зубів.
Я завжди думала, що тут питання наважитись. А на ділі стільки усього... І перфектно не буде) а так хотілось, ех...
автор ЭмчЭндЭм • 23 июля 2022
Ответ дляinna.inna
Поставила на верхній ряд у 20 років,
пройшло 7 років все добре.
1 фото як було все на початку.
Гарно)
автор ЭмчЭндЭм • 23 июля 2022
Ответ дляOks_kis
Співчуваю, ну головне що все таки це можна виправити.

Oks_kis• 23 июля 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Пока непонятно, можно ли
Но я тронула, что из города ни ногой больше, пока не закончу с зубами
автор ЭмчЭндЭм • 23 июля 2022
Ответ дляOks_kis
Пока непонятно, можно ли
Та думаю що можна, вони ж постійно ті зуби ганяють то туди то сюди, просто шкода час витрачати, але нічого не поробиш
А ви які поставили?
Сегодня сержусь• 23 июля 2022
Расскажите о рецессии корней? Что это
автор ЭмчЭндЭм • 23 июля 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Расскажите о рецессии корней? Что это
Оголяться корінь, поступово, починається з чутливості при яснах. Типу ясна просідають, виправляється хірургічно, пересаджують частину слизистої. Зазвичай видимий дефект стає після 40 років і більше, але брекети форсують події, тому на зуби постійний тиск. Ну і при скупченні ця рецесія елементарно непомітна або малопомітна, до певного часу