Ноунэйм• 24 июля 2022

Як зараз на корданах?

Дівчата, як зараз на виїзді? Довго на кордоні стояти? Їдемо автобусом на Угорщину і там вже далі.
Цветок Мира• 24 июля 2022
Я вам советую по человечески ехать в Канаду, английский и паспорт можно получить через 4 года.

Сижу на стуле• 24 июля 2022
Як повезе. У вас не найліпший варіант. Тому треба бути готовим до усього
Цветок Мира• 24 июля 2022
А с канадским паспортом можно и в США.
Из Кукуева я• 24 июля 2022
Ответ дляЦветок Мира
Дуже дивна порада, якщо людина на інший континет не планує
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
А вам відомо куди автор планує?
Цветов Мне срочно• 24 июля 2022
В мене племінники вчора в гості виїхали у Варшаву , мали бути сьогодні в 7 ранку на місці. То ще не приїхали, довго на кордоні були , перевіряють
Из Кукуева я• 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
А вам відомо куди автор планує?
В США і Канаду не їдуть на обум через кордон, а вже з готовими документами в напрямку аеропорту

автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляЦветок Мира
Я їду провідати бабушку з племінниками. І назад.
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Де ви прочитали про обум не обум....
Людина просто запитала про черги на кордоні з Угорщиною
І навіть якщо автор планує десь у Європі затриматися,то можливо порада до Канади допоможе їй переглянути свої плани. Все може бути.
Наприклад , якщо ю мені хто заробив слушну пораду у березні,то я б багато чого б не зробила або ж зробила та не так.
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
Чому не найліпший? Я трохи не розумію цього всього. Мені ні в Угорщину. Автобус йде тією дорогою.
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Я взагалі нікуди не планую. Мені провідати подичив, відвезти речі, самій на тиждень змінити картинку. І до дому, працювати.
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
Угорці дуже прискіпливі. Довго перевіряють. Якщо проблемний пасажир попадеться, то чекає весь автобус.
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
Ми вас тут вже і в Канаду відправили, і в Європі оселили
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
В чому можуть проблеми? Щоб самій не стати тим проблемним пасажиром.
Сертифікати перевіряють зараз?
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ні-ні. Я хочу жити в Україні, працювати в Україні.
Просто в мене і так дорога 3 дні займе, то скільки ще на кордоні займе часу цікавлюсь
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
Сертифікати перевіряють зараз?
Я ще не написала про наших на угорському кордоні.
Там також перевірка на перевірці.
Ну найбільш вразлива категорія це чоловіки, наприклад.
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
Там також перевірка на перевірці.
Я їду з донькою. З документів загранпаспорти. В мене є сертифікати, в доньки немає. Що ще потрібно?
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
Сертифікати перевіряють зараз?
Сертифікат ні. Вам паспорт да і все.
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
А з дитиною.
Паспорти. Візьміть свідоцтво про народження. Дозвіл батька,як правило і так всі підтверджують,що не потрібно.

Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
У вас у всіх одне прізвище?
автор Ноунэйм • 24 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
А з дитиною.
Доньці 20.
Сижу на стуле• 24 июля 2022
Ответ дляНоунэйм
Доньці 20.
Що ж ви одразу все не напишете.... Паспорт і їдьте.
Ангел-предохранитель• 24 июля 2022
Ответ дляЦветок Мира
Расскажите, как в Канаде получить гражданство за 4 года?
Настя Снежок Воля• 24 июля 2022
Ответ дляЦветок Мира
Странный совет. Очень странный