Зубачистка• 26 июля 2022
Вопрос тем кто делает консервацию на зиму. Что закрываете?
Тень льва• 26 июля 2022
Ответ дляСосулька
Сейчас ключ автомат, он клацает когда закрыто и возвращается в начальную позицию, так что ничего не пережмете.
Спасибо. Вот я серость). У меня наверное старый. Я обычно всё морожу, но эта ситуация сегодняшняя напрягает. Лучше закрою салатиков и варенья.
Сосулька• 26 июля 2022
Ответ дляТень льва
Не за что, пробуйте, все получится. Я которая ни разу в жизни ничего не закрывала и то справилась) Главное ключ покупайте не полуавтомат, а именно автомат.
Зубачистка
• 26 июля 2022
Ответ дляТень льва
Вот и так же. Кто его знает как оно будет.
Повелитель интернета• 26 июля 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Небагато), бо огірки і помідори консервовані не любимо. Взагалі в оцті не люблю консервацію С в бочках квасити.. ну то в нас сім’я стільки не з’їсть
Баклажани з овочами тушковані з часником та олівковою олією, томатну пасту, буряк маринований. Взимку роблю капусту кислу та маринований салат болгарський,ще хочу типа кімчі спробувати.
В цьому році закрили варення з вишень, конфвтюр з червоної і чорної смородини та й все банок 15). Ще може перетру з цукром абрикоси і зроблю багато яблучного джему - це в нас більш всього йде
Багато таки ягід наморозила, буду ще морозили гриби і овочі, поки що тільки спаржу). Кабачкові ікра краща в магазині не у мене як і огірки
Расскажите, пожалуйста, про абрикосы и яблочный джем, как закрываете
Агент Пинкертона• 26 июля 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Берете солодкі не гнілі абрикоси (цілі) миєте та в комбайн, цукру на чашу 1 л блендера набиту абрикосами 1 мірну чашку цукру (300 гр) перебиваєте і переливпєте в стерилізовані банки, заерху 2-3-4 ложки цукру застпажте під кришку будь-яку але нову, чисту і гарно закрити і в холодильник, стоять по півроку.
Джем: берете яблука розрізаєте і чистите сердцевину, присипаєте корицею ( можна не страти а покласти паличку вже коли вариш) і на деко поки не стануть м’які. Перетерти через сіто і на 1 кг яблук 500-600 гр цукру ( але залежить від того на скільки еюкислі яблука може і більше). Варите каструлі з товсти дном (я варю в чугунке) до поки не стане коричневе і вода випаровується, розкладаєте по стерилізованих банках і під капронову кришку, перевернути і остудити. Зберігаєте в темному місці.
Агент Пинкертона• 26 июля 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Найсмачніший з маліновки та слави
Силиконочка• 26 июля 2022
Ответ дляДайте подумать
вот такие (разного объема)
а это крышки
Спасибо поищу