От на шо вони так з нею((
Поза, калоші
Вона така симпатична жінка, іноді правда вдягнута не дуже
Але це ж обкладинка
Поза, калоші
Але це ж обкладинка
fruhling007• 26 июля 2022
Вибачайте, але ніби гопник якийсь на кортанах. Шкода, що таке фото зробили на обкладинку. Дійсно симпатична жінка, можна було б інакше сфотографувати.
ksunuyabelaya• 26 июля 2022
Ответ дляТриАна
І про це( поза як на кортах
Это из серии «Семки есть?..а если найду?..»🤦🏼♀️
Жесть
А она куда смотрела?
Жесть
А она куда смотрела?
fruhling007• 26 июля 2022
Я не фанат зе-влади, але вона представляє Україну на міжнародній арені і робить імідж нашій країні. Шкода, що Україну і її першу леді будуть бачити такими.
Ответ длязавитушка
жах, поза якась ні до чого.
це фото взагалі, що покликано продемонструвати?
Демонстрирует, что она унигендерная. Что женщины Украины сейчас уже не могут «качать губки и отдыхать с мохито», что женщины Украины стали в один ряд с мужчинами и защищают свой дом в тылу.
Так же демонстрация под стать своему мужу, типа отражение. Сильная личность.
Это я вам описала, что именно демонстрирует поза и фото в таких тонах и посыл в статьях.
Ответ дляЖули-ули
++++++++++++++++
Было похожее фото Зеленского
сладкий_ноябрь• 26 июля 2022
А она в купальнике должна стоять?
Абсолютно нормальная заурядная поза любого человека в жизни.
Ответ дляТриАна
Там купа редакторів, фотографів і тд
Може вона і погодила але не одна вона вирішує
Ще раз напишіть при чому тут ідеалізую її?
А що ви робите, як не ідеалізуйте?
Типу вона хороша, але хтось виставляє її не такою. Хто? Редактори позу змінити їй не могли, як і фотографи. Про скумбрію її теж заставили сказати?
5 місяць війни, а вона тільки почала появлятись.