Пишуть що 3,14здец йому)))
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
к сожалению, с поднятыми руками или просто белым флагом рашисты отказываются мирно уходить с территории Украины.
И если будут идти ожесточенные бои, то спокойно передвигаться по мосту гражданские не смогли бы при любых раскладах. Этого стоило ожидать всем, кто остался на оккупированной территории.
А позволить оккупировать всю Украину, лишь бы никто не пострадал, сам народ оказался против. Тем более что УЖЕ пострадали миллионы людей.
И дело тут уже даже не во власти, если бы не народ, не ТРО, не ВСУ, у меня например нет уверенности, что власть бы не включила заднюю.
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для@nna
таких історій нажаль тьма тьмуща. У людей дійсно не було часу нічого спланувати, поталанило - встиг, віїхав і зберіг життя та здоров´я. А не поталанило....
Так я и пишу, я сама спасалась по житомирскрй трассе.
У нас на было дней, месяцев все решит и выехать,
@dres Odessa• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Выше есть видно
Там дыры размером с танк
Вы нашли где информацию черпать , на раша помойках
Там дыры размером с танк
Я не черпаю, я живу пока не дома, а тут только помойка по тв и посмотреть мне негде, т.к. интернет тоже лимит мобильный
А от их новостей волосы дыбом, уже начинаю сомневаться, а будет ли наша Украина вообще существовать
Ответ дляVikolette
Рашисты делают вид, что не понимают этого. По их логики надо ’доховаривацца и сдавацца’
Ответ дляMtatjana
Де я бідкаюсь? Я описую ситуацію, як іноді буває, для тих, хто кричить «всі могли виїхати». Не всі.
Ну так треба тоді розуміти що ніхто не зможе організувати комфортне життя під час війни. Це як у нас в Лісіку деякі волали як це так що ніхто інтернет не відновлює, люди ж проплатили! Ну то біжи поремонтуй чи чоловіка відправ, що ще сказати...
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
После примера Ирпеня и моста вы что ожидали ?
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
Хорош стонать. Благодаря разрушеному мосту сотни людей в Украине останутся живыми и целыми, и домов целых будет больше.
Ответ дляMtatjana
Я пишу реалії міста. Не всі можуть виїхати, хоча і хочуть, з декількох причин.
Зі Львова я поїхати не можу, бо працюю тут.
З батьком та сестрою не близька, її бачила взагалі раз 5 у житті. Нічого їм не винна. Готова прийняти на кілька днів і все, бо реально оцінюю свої можливості. Скажімо так - я не буду забирати у своєї мама, яка дала мені все, щоб дати батьку, який не дав нічого.
Так к чему тогда был нытливый пост про папу и сестру, если они вам и даром не нужны?
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для@dres Odessa
Ну вы же здесь пишете
Есть куча тг каналов наших, для них супер интернет не нужен.
Зачем читать их бредни, они и мир своими ржавыми танками грозятся завоевать.
И толку ?
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
Ой насмешили
Орки трогают, заботятся о киевлянах и днепропетровцах…
Кто им даст? Тронуть то
Тоже мне нашли позитивных рксских милосердных
Ну вы и смешна, така наивна чи того?
Кто им даст? Тронуть то

Ну вы и смешна, така наивна чи того?

english book• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
От у мене там батько з сестрою залишились. Батько в січні лежав в реанімації, бабусі важко хвора теж була, не виіздна. Гроші у них закінчились до війни ще. В квітні бабуся померла. Батько лікується зараз як може. Сестрі 19.
Вони хотіли виїхати. Грошей немає. Виїзджати немає куди. Записались у якось чергу - раптом стало гірше і знов лікарня. Зараз здається записані на виїзд на вересень. Куди їхати після виїзду - не знають.
А ваше біле пальто дивиться не обляпайте. Бо вийде боком.
Дякую за побажання.
Чому не допомогли рідним виїхати , якщо все так погано,і вони хотіли виїхати ? В минулі місяці люди на авто моталися по декілька разів.Були перевізники за гроші.Були сусіди/родичі/знайомі/,які допомагали безкоштовно.Ви можете все що завгодно бажати,я знаю ситуацію,бо займалася цим, їздила в Запорізьку область вивозити родичів.Хто не виїхав,той просто не хотів,або порахував,що краще залишитись.Я нікого не засуджую,залишились то залишились, я сама нікуди не їду і не збираюся,але писати щось про коридори не треба.Вони були протягом довгого часу.Саме звідти.
Люди виїхали,і живуть хто де.Хтось в родичів,хтось в селах,хтось біля Житомира і в самому Житомирі,хтось в модульних польських будиночках.Хто як влаштувався.Дехто відправив жінок та дітей за кордон.Всі по різному.Важко,з роботою непросто,я з цим не сперечаюся.
Відповідь моя була лише про наявність коридорів.І відповіла я лише тому,що ви пишете точно так,як мої родичі,що залишилися.Що і грошей немає-я даю,що їхати немає куди-я допоможу з пошуком.А все одно не поїхали.Важко лишити все,і їхати в невідомість.Тому і не поїхали.Це єдина причина.Не в коридорах справа.
never_ending• 27 июля 2022
Мені щось здається, що тут деякі кумушки взагалі не розуміють, ЩО почнеться, коли наші війська ввійдуть у Херсон. Бачили як живе Маріуполь, Сєвєродонецьк? До чого тут скиглення про мост? Які ліки, операції? Тікати звідти треба хоч й до Криму, бо з іншого берега будуть мститись всім, що є
Ответ дляVikolette
Влада обрана виконувати волю народу.
Це нормально, так і повинно бути.
Ответ для@dres Odessa
Удалено администрацией...
Задача сбить ракеты реактивной системы залпового огня HIMARS, которые применяет украинская армия, вызывает сложности, сообщил офицер зенитных войск из группировки «О», передает «РИА Новости»
«Самая сложная цель, по которым работали мы, это реактивные снаряды HIMARS. Данные снаряды летят на очень большой высоте. Мы по крайней мере обнаруживаем [их на высоте] до 22 тыс. м. Сложность заключается в том, что дальность небольшая, время на принятие решения минимальное», — рассказал зенитчик.
Якось такось
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Влада обрана виконувати волю народу.
Це нормально, так і повинно бути.
А когда не исполняет, то уходит, как наёмный работник не справляющийся с работой.
Ответ дляasjaua
Ну я розумію. Мені теж не подобається жити кагалом у прохідних кімнатах з килимами на стінах і меблями з 70х. До чого тут це?
Ответ дляLvivLady
От і я про те! Це ми тут кричимо Херсон це Україна, а їм і так добре...😠
Так, пані, Херсон це Україна!!! Нічого їм не добре, орків ненавидять. Я своїх сусідів скрізь захищатиму. Там люди зникають, нема зарплат, медикаментів, пропадає врожай, те, що люди для нас, українців ростили...і постійна присутність свинособак і їх іржавих гидких залізяк. Моя сусідка в гуртожитку з Н.Каховки, її квартира майже знесена як наші підірвали склади рашистів. У людей сильно домівки пос раждали, але вони радіють, моляться нанаших військових...я ніколи не забуду мітингів ані в Хнрсоні, ані в Мелітополі, як з прапором без зброї на ворожі танки. Ми їх звільнимо, молюся за те! А ви не кричіть, задонатьте ліпше на ЗСУ, швидше переможемо!
Ответ дляБезимени890123
Ну, не треба аж так. Україна мала доволі непогані,якщо не сказати, гарні, власні розробки. Мало того, ми ще й торгували зброєю власного виробництва. Ті розробки, які Україна демонструвала на міжнародних виставках, викликали цікавість і бажання придбати. Але, нажаль, далі демонстраційних зразків, діло не йшло. Запустити в серію Україна не могла, у нас дороги. І армія була задорогою для декого. Так що, борщі варити, теж наука.
Доречі, Зміїний саме українською Богданою звільнили. І Вільха чудова, могла б бути в серії. І Грім 2, який б´є на 500 км - Україна могла їх для себе зробити, якби звісно на те була добра воля....
Згадайте як склади горіли з зброєю в Україні. Про що ви говорите, якщо у нас ще до тепер купа кротів рашенських в усіх верствах влади і серед військових. Всі роки планомірно Україну роззброювали. Тепер це всі бачать. Всі попередні президенти здали б Україну.
@dres Odessa• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Ну вы же здесь пишете
И толку ?
Я нахожусь в доме, где раша тв круглосуточно и я не могу указывать, что включать и невольно эти новости я слышу, хотя звоню мужу и детям и они мне говорят, что знают по ситуации.
Ответ дляnever_ending
Знайомий їздив на тому тижні в Сєвєр, каже трупний запах стоїть в місті, 70% будинків постраждали або зруйновані, ніхто ті завали не розбирає
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляТанюша
Ну я чомусь розуміла ще в березні що Херсон то котел ( незалежно від мого відношення до того). Чому інші того не розуміють?
Удалено администрацией...