Пончик Солнечный• 27 июля 2022
Це раціональність чи скупість?
Здавалося б заробляю, а дозволити собі інколи не можу. Якийсь внутрішній бар´єр мене стримує. Наведу в приклад вчорашню ситуацію. Взяла в магазині декілька авокадо, зважила і прикинула, що заплачу за них поверх 100 грн. І почалося, десь там на підсвідомому рівні звуки " Купи краще дітям морозиво, персики...". Хоча я б і так їх купила. В результаті авокадо залишилися в магазині і, мабуть, їх купила дівчина, яка себе більше любить, аніж я. З косметикою, доглядом, косметологами та ж сама історія. Навіщо нам хороше? Нам потрібно дешевше! Я чітко розумію, що отримую відповідно поганий результат, але завжди йду на це і вірю в чудо. Так само з одягом. Ще благо, що є інсайти, то щось більш-менш хороше можу купити за невеликі гроші. Ну чому так? Як себе змінити? Як не скупитися для самої себе?
П.С. Я так хотіла ті авокадо. Що заснути не могла. Весь вечір про них думала і про те, яка я дурна.
Умею мерить лучше всех• 27 июля 2022
Ми живемо на 10 тис грн, втрьох, київ
Вчора купувала собі авокадо. Автор,купіть
Olenenka_Ter• 27 июля 2022
Эх,у меня с точностью наоборот.Накуплю себе и дочке,понимаю,что лишнее,тем более сейчас без работы,а приду в магазин,и как мозг отключается.А потом ночь не сплю,зачем деньги просрала...Но надо стремится зарабатывать больше,а не экономить!))
Бутербродница• 27 июля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Проблема визнана. Тепер потрібно її усунути? Маєте поради? Чи тільки в шоці?)
Ви вже купили те авокадо і з´їли його, я сподіваюсь?
ЕлькиПальки• 27 июля 2022
Как вы едите эту гадость, Авокадо? Врач выписал как ферменты к определенной еде. Не лезет. 1 штуку третий день мучаю.
Беззубовна• 27 июля 2022
Нет, это жлобство. Цена вопроса 100грн. В наше время 2,5€. Значит вы не зарабатываете, если отказываете себе в такой мелочи
Кошка Мурка• 27 июля 2022
А яка ситуація з доходом? Точніше, чи зможете Ви знайти у іншу роботу у випадку звільнення/втрати тієї ніші, яку займаєте?
У мене теж таке часто буває і я себе переконую в тому, що мені це не потрібно (річ, одяг, їжа). От хочу купити баночку справжньої червоної ікри (купували крайній раз на Новий рік). А не купую, тому що це дорого. Гроші є на неї, але немає стабільного доходу.
Аби знання, що дохід буде у будь-якому випадку - пішла б витратила
Кошка Мурка• 27 июля 2022
До речі, слідкую за одним мотиваційним коучем. Вона каже, що треба обов’язково періодично купувати собі те, що «не по кишені», «дорого для мене» (тут не саме про авокадо пишу, а взагалі) і тоді ми посилаємо у Всесвіт, щоб він давав нам більше (щоб у нас було більше можливостей купувати собі те, що не по кишені). І, навпаки, коли ми обмежуємо себе, кажучи «це не для мене. Це занадто дорого, я не можу собі цього дозволити» - ми посилаємо у Всесвіт протилежну інформацію, що нам це не потрібно!
Тому треба розширяти свою грошову енергію поступово (починаючи з малого). І тут саме йдеться про купівлю чогось особисто СОБІ. Це не повинна бути дорога дядька для доньки, або велосипед для сина. Чи нова мультиварка в родину. Якщо дуже важко купувати речі - можна почати з вкладення грошей в особистий розвиток (можливо Ви цікавились якимись курсами, які не могли собі раніше ДОЗВОЛИТИ оплатити). Таким чином, Ви й на себе витратите кошти і Вас не буде гризти сумління, що витратили Ви їх на пусте діло
Сижу_и_плачу• 27 июля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Вони не люблять. В сім´ї взагалі їх ніхто не їсть, окрім мене.
То візьміть собі 1 штучку. Я взяла по 14 грн за 100 грам, воно грам 170 затянуло на 20 з копійками гривень.
Нащо мішками купляти?
железный занавес• 27 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
А які можуть бути порадиї? Бідність вона в голові
Диагност-диванный психолог в деле
Не служанка• 27 июля 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Всього скоріше ви таки мало заробляєте
Я така сама як автор, дохід більш-менш.
Пончик Солнечный
• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Нащо мішками купляти?
Ви, окрім авокадо, щось інше в моєму пості бачили?
Пончик Солнечный
• 27 июля 2022
Ответ дляКошка Мурка
Дуже цікаво)
Поділіться, будь ласка, посиланням на цього тренера.
Пончик Солнечный
• 27 июля 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
За які гроші купуєте, якщо без роботи?
Сижу_и_плачу• 27 июля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Побачила, що Ви на 100 гривень нагребли авокадо . Навіщо стільки
Пончик Солнечный
• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Це аж 2.
ПультОт_БМВ• 27 июля 2022
Ответ дляКараПузовна
У меня есть 60 тыс.грн, но я тоже жмусь, потому что мне с двумя детьми как-то надо жить на эти деньги в Польше неопределённое время, а что будет завтра - неизвестно... был бы стабильный доход - я бы тратила. Может у вас тоже не хватает денег?
Це не залежить від доходу, маю майже 60 щомісяця але жадібнічаю майже як автор))
Герцогиня• 27 июля 2022
Я така сама.
Завжди рахую в голові на що я можу потратити ті кошти в сім´ю.
Логіка в мене, чому мені платити 40 грн за чашку кави, якщо за 350 грн пачка кави і я вип´ю їх кілька десятків.
Пам´ятаю відкрилась в мене кровотеча і я їхала до гінеколога. Жара, серпень. Порахувала, що таксі буде не менше 300. Та ну нафіг думаю, я на 300 грн куплю 3 кг м´яса (це був 2016 р)
Поїхала на маршрутці, метро, тролейбус.
Ледь свідомість не втратила
Поїхала на маршрутці, метро, тролейбус.
Ледь свідомість не втратила
Пластилин_Колец• 27 июля 2022
Це не раціональність і не скупість. Це комплекси. Я така ж. І це з ’голодного’ дитинства. Коли маючи власнозароблені купони (бутилки, металобрухт здаси, абрикоси/горіхи зірвані у посадці) не міг нею розпорядитись бо чув від батьків, що то дурниці те що ти хочеш і краще зошити купи .
Сердючка• 27 июля 2022
Ответ дляИзподтишка
И это правильно!
Я, теперь, тоже
А почему теперь? Раньше иначе было?
Айболитная• 27 июля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Ви так виховані, всі наші дивацтва з дитинства, на підсвідомості, чи що...
Айболитная• 27 июля 2022
Ответ дляЕлькиПальки
А вы его без приправ едите, тогда понятно..
Olenenka_Ter• 27 июля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
За які гроші купуєте, якщо без роботи?
За сбережения😞
ЕлькиПальки• 27 июля 2022
Ответ дляАйболитная
Приправ нельзя, соли нельзя. Что это за вкусняшка, если ее без приправ есть не вкусно. Лучше огурчик.хрустящий.
ПультОт_БМВ• 27 июля 2022
Ответ дляАйболитная
Мне авокадо вкусно без всего просто присолить, а если ещё и хлеб черный вообще отвал башки
Пончик Солнечный
• 27 июля 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
А я навіть без нічого люблю. Просто порізати на шматочки і насолоджуватися)