Аноним Анонимыч• 27 июля 2022

Всі отримали виплати від ООН

Ми ВПО,виплату від держави отримали ,а виплат від ООН (2200) не отримували,раніше подалися на Єдопомогу та і там мене статус пише що я вже отримувала Виплату ООН,та я нічого не отримувала,є ще такі?
Ищу-брожу• 27 июля 2022
Красный крест, юнисеф, это тоже оон. Вестерн перевод тоже от оон. Вообще ничего не получали? Даже продуктовые талоны в красном кресте?

автор Аноним Анонимыч • 27 июля 2022
Ответ дляИщу-брожу
Ні,зовсім нічого.Всі нашим знайомим поприходило,а мені зовсім нічого.
Ищу-брожу• 27 июля 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
А ваш чоловік не міг подати в едопомогу, що б ви не знали? Бо в мене знайома теж кричала, що їх обманули. Виявилось, що тихенько чоловік подав, та все отримав. Вона в шоці була бо в неї чоловік ’чесна людина’. Так вона казала, коли їй мама пропонувала провірити клиент банк.
Або, якщо ви самі з дитмною, пропоную телефонувати на горячу лінію і казати, що ви нічого не отримували, або хай скажуть де і, коли.
автор Аноним Анонимыч • 27 июля 2022
Ответ дляИщу-брожу
ні чоловік нічого не отримував і навіть не подавався.
Ищу-брожу• 27 июля 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Ну звоните им и все узнавайте. Других вариантов нет. Уже даже пенсионерам выплачивают кому за 60+ не ВПО, а у вас или збой, какой то пошел или неверно, что то наклацали сами сотрудники оон.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 июля 2022
автор, а вы проверяли свои сообщения в телефоне (не вайбер)? Красный крест начисляет деньги ВПО автоматически. Я случайно проверила (обычно в них не заглядываю) и нашла ))) Е-допомога тоже мне поэтому отказала
Главный котик• 27 июля 2022
зареєструвала маму в є допомога.
отримала ООН лише за 1 міс, 2220 грн у квітні. ще дві виплати ні. смс немає. в є-допомозі пише, що отримано виплату від оон. куди можна дзвонити, щоб дізнатись, в чому затримка ще за 2 міс?