годовасик• 27 июля 2022

Ходити і заробляти криптовалюту

Привіт, дівчата. Нещодавно відкрила для себе додатки категорії moove to earn. Такий собі крокомір в телефоні, який перераховує зроблені кроки в криптовалюту. Зараз я тестую 2 програми:
-Sweatcoin. Ходиш і кожні 1000 кроків перераховуються у 1 свиткоін. Ця крипта виходить на біржу у вересні, тоді буде зрозуміло, по якому курсу рахувати свої кроки.
-Walken. Тут до крокоміру додається елемент гри. Потрібно прокачувати свого персонажа беручи участь у боях. Перемагає той, в кого кращі характеристики: три з них присвоюються рандомом, а четверта це кількість кроків за останню добу. За перемогу в такому бою нараховується крипта волкен, яка вже вийшла на біржу і її реально можна продавати.

Зрозуміло, що нереально наоходити за тиждень 1000$, але я втягнулася, з´явився азарт збільшувати цифри у віртуальному гаманці і, звичайно, я більше почала рухатися, значно більше.
Кому цікаво і є питання по цих додатках, залюбки відповім. А моє питання, може, хтось ще чимось подібним користувався і може порадити цікаві і зручні в користуванн додатки? Виявилося, їх дуже багато, і не всі вони вдалі.
автор Ксенияяяяя • 27 июля 2022
Ответ дляВикасикрет
А можна посилання?
Можна скачати додатки через Гугл Плей. Точні назви Sweatcoin - іконка фіолетове коло з буквою ´S´ всередині.
Walken - іконка з намальованим ведмедиком на фоні галявинки.
Можу відправити посилання на Світкоін з моїм запрошенням, тоді мені зарахується бонус, але це обов´язково. Якщо буде бажання, напишіть мені у приват.

Відкриваюся, щоб особливо полохливих більше не турбувала параноя

автор годовасик • 27 июля 2022
Ответ дляБубль Гум)
Сколько в среднем шагов в день проходите?)
И сколько у Вас волкинов?)
У меня 7,а до 3 уровня нужно 20😁
10 тис точно намагаюся пройти, щоб отримати бонус. Ось вчора було 17 тис. Ніби багато, але коли у суперника 25 тис, аж руки опускаються.
Я тільки вчора перейшла на 2 рівень, в мене поки 1,71 волкенів. Вчора був легкий день, майже всі перемоги, і я на радостях вже порахувала, за скільки днів перейду на на ступний рівень. А сьогодні вся статистика і плани накрилися. Ну то таке)
Може Ви ще якісь подібні додатки знаєте? Читала про популярний Степен, але необхідність купівлі кросівок мене відштовхнула. Та і взагалі, на нього багато скаржаться
Бубль Гум)• 27 июля 2022
Ответ длягодовасик
Больше никаких)
Про кросовки читала тоже