Акварель 38• 28 июля 2022

Тут поговаривают про доллар по 70. А как выживать при таком курсе?

Вот реально.Я боюсь представить цены на еду,лекарства,бензин при таком курсе:(.И я понямаю что такой курс реален,,не сегодня,так завтра.А заграница не резиновая и тут не прожить будет.
lilu502• 28 июля 2022
Ответ дляЙцфыяч
А Ким вони працюють?
Брат будує теплиці, дружина займається квітами
freaz• 28 июля 2022
Ответ дляЕленнн
да..були часи.. (((. Пам’ятаю,у у пенсіонерів- мінімалка,у всіх майже одинаково,вистачало НІ НА ЩО.. Жили на підножному кормі.--- І хто б міг подумать,що ці часи вернуться.-зараз розробляється схожий закон... як люди будуть виживати з цими цінами?
що за закон??
Sonrisa89• 29 июля 2022
Ответ дляЕленнн
мені можете не розказувати,- у мене дитина 89р. В селах люди виживали на підножному...що посадиш,то твоє. На своєму горбі перли урожаї в міста,і там за копійки продавали...,бо дорожче ніхто б не купив,місто сиділо також без роботи і зарплат. (задержували по пів-року,або взагалі закривались..) А одежу- навчились вязати-шити,бо не було нічого .. Діти ростуть,а одежі немає.. (тоді секондів не було. Було китайське фуфло за міліони)
--
Ніколи не могла подумать,що ті часи вернуться.. Хоча цього боялась,і перед виборами це обговорювали, то мені доказували що все буде за..сь. І зовсім не радію, що виявилась правою. ((((((((((((.
Я 89 го року і все пам’ятаю , мамі на заводі не платили місяцями, мусила ще на базарі стояти , щоб хоч щось заробити, їли гречку і макарони з маргарином і те за щастя було. Слава Богу , була бабуся у селі , то мали Молочку та овочі, їздили допомагали постійно по городу , бабуся торгувала на базарі, то хоч якось пережили . М’ясо було тільки на Різдво та Пасху.Мама ще й картоплю та молоко тягла в Київ щоб і нас і подругу та її дитину прогодувати. Дуже добре пам’ятаю, як було мамі важко. Ще запам’яталося, як мама з гречки та яйця зробила «котлети».
Еленнн• 29 июля 2022
Ответ дляgizma2019
это где такое было? вы точно про 2014 год говорите?
90 роки.перебудова. ( банковських карточок тоді і близько не було.)
TATATA1973• 29 июля 2022
Ответ дляТатьяна89
Вы излишне паникуете.
Если опасный регион, может быть прилет и все нажитое пойдет прахом.
Если не будет света, за сутки все то, что Вы наморозили, превратится в кашу.
Опять же это мое мнение, никому не навязываю.
Если Вы сутками на огороде, значит, есть здоровье
Я всего 4 месяца живу в селе (временно) и то уже третий раз болею.
Если б я ещё пахала на огороде уже бы вперёд ногами пошла
Зимой особо ничего не пропадет, потому, что существенное не морозят.
gizma2019• 29 июля 2022
Ответ дляЕленнн
только я отвечала на коммент про 14, при чем тут 90-е?
Татьяна89• 29 июля 2022
Ответ дляTATATA1973
Ещё не зима.
То же мясо пропадает.
Фрукты в кашу превратятся.
Я в начале войны немного купила мясного, а потом сломался холодильник.
За несколько дней все пропало, хоть и вешала за окно.
Приготовил и не съел все, остальное выкинул