ПоэтеСССа• 28 июля 2022
Стерилізація 10 хв
я ніколи не стерилізувала банки.
тому є питання.
в рецепті 10 хв.
вода в кастрюлі повинна кипіть 10 хв? чи в банці?
можна щоб банки торкались одна одної? чи тріснуть?
тому є питання.
в рецепті 10 хв.
Единая страна!• 28 июля 2022
В кастрюле могут касаться, не лопнут. Да, вода должна кипеть 10 минут.
Я в духовке стерилизую. Вот в духовке не должны касаться. И духовку не открывать, до полного остывания.
Показушница• 28 июля 2022
Я заливаю потихеньку гарячим розсолом овочі, потм на дно кастрюлі кладу рушничок щоб банки не коцались. Температури води в каструлі має бути близько 50-60 градусів щоб банка не лопнула. Доводите воду в каструлі до кипіння і починаєте відлік часу. Але я більш орієнтуюсь по кольору овочів
огірок має потемніти, помідор лопається шкірка
МастерЮля• 28 июля 2022
Ответ дляПоказушница
Для чего вы стерилизует помидоры и огурцы? Вы же все равно заливаете их кипящим рассолом?
Показушница• 28 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Я ніколи не граюсь з заливанням кропу. Але ніколи й не маю проблем з вздуттям чи помутнінням
Показушница• 28 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Більшість бактерій гине при температурі 100 градусів.
Коли ви заливаєте кропом продукт - всередені ви ніколи не досягнете 100 градусів.
Так, бактерії гинуть і при 80 градусах, ще й оцет консервант.
Але люблю щоб було напевно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 июля 2022
Ответ дляlatifa.
миєте банки і ставите у мікрохвильовку мокрими на 5хвилин на повну потужність. Банки витягуєте сухі і гарачі. От і вся стерилізація.
Це стерилізація банок, а автор про стерилізацію того, що в банці) Для деяких рецептів це потрібно. А банки я теж в мікро люблю
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 июля 2022
Вода кипить в кастрюлі потихеньку, в банці не завжди ви й побачите, кипить, чи ні (наприклад, якщо це ікра чи шось таке густе)