Ms. Android• 28 июля 2022
У кого то поменялся статус на схвалено?
Єдопомога, международная. Скоро пойдёт третий месяц
Кракадэ• 28 июля 2022
Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації. Щойно міжнародна організація схвалить, статус заявки буде змінено на ’Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати ...’
Ms. Android
• 28 июля 2022
Ответ дляКракадэ
И у меня так, но, я так понимаю, этот статус не гарантирует выплату
Кракадэ• 28 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Це тільки перший етап, далі вже міжнародні організації приймають рішення: різні суми, різний період і різні благодійники. Свекрусі(песіонер/інвалід) автоматично прийшла виплата, без запитів, за 3 місяці по 2200. Доньці впо взагалі поки ’заявка прийнята’.
Ms. Android
• 28 июля 2022
Ответ дляКракадэ
Либо могут вообще отказать?
Аннуитет• 28 июля 2022
Ответ дляКракадэ
Багатодітним, інвалідам, можна декілька допомог оформити на окупованих територіях і приходять гроші по знайомим... Простим сім´ям з двома дітьми тільки ця Єдопомога відкрилася. І поки глухо.
Аннуитет• 28 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
А кто вообще может подать? все?
Там є перелік категорій, почитайте
Онанимный пользыватель• 28 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Либо могут вообще отказать?
Это значит, что заявка составлена без ошибок и лежит все еще в Украине, не передана ООН. Я так думаю и не будет передана, просто для успокоения населения. Иначе был бы другой статус
Кракадэ• 28 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Либо могут вообще отказать?
Да, якщо під жодну з категорій не підпадаєте.
Ms. Android
• 28 июля 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
Написано, что прошла верификацию и передана в Красный крест
Онанимный пользыватель• 28 июля 2022
Ответ дляMs. Android
У кого такой статус , тот точно получит
Онанимный пользыватель• 28 июля 2022
У кого статус ’заявка принята’-думаю это значит, что на данный момент нет ни одной организации ООН под которую вы подходите. Если появятся другие, то передадут, а пока нет
Счастье_же_вот_оно• 28 июля 2022
Ответ дляКракадэ
Скільки часу пройшло від ’заява прийнята’ до цього статусу?
Кракадэ• 28 июля 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Десь місяць-півтора. Я ВПО, дитина одна, сім´я повна тому не дуже розраховую.
Вже сьогодні в іншій темі писала: Реєструвала маму (пенсіонер ВПО) на початку червня і вже майже місяць статус такий: Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації RED ROSE CDS LIMITED. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації»
А ось сьогодні отримала на телефон смс такий ( не знаю можливо шахраї, бо в є допомозі інша організация міжнародна RED ROSE ): Мiжнaродний консорцiум гумaнiтaрної допомоги JERU. Ви були зaрeєстровaнi в нaшiй прогрaмi грошової допомоги нa 3 мiсяцi нa основi вaшої зaяви в єДопомозi / Miнiстeрствi соцiaльної полiтики. Протягом нaступниx 7 днiв ви отримaєтe додaткову iнформaцiю. Доступ до прогрaми БЕЗКОШТОВНИЙ. Щоб повiдомити про будь-якi проблeми, звeртaйтeся нa Skarhy.Jeru@welthungerhilfe.de
Майор Медуза• 28 июля 2022
Ответ дляMs. Android
фото
Теж до цих пір статус ,, очікуйте’, але гроші вже днів 10 як надійшли
Майор Медуза• 28 июля 2022
Ответ дляybloko
Мені саме Red Rose і перерахували. Спочатку надійшли на карту кошти без будь-яких повідомлень (ні банк не повідомив, ні сама організаця), просто зайшла в додаток та побачила кошти. Днів за 5 потому надійшло повідомлення від Red Rose. Ірландія, Дублін. А статус в єДопопозі так і не змінився, залишився - очікуйте))
Ms. Android
• 28 июля 2022
Ответ дляМайор Медуза
Вся сумма сразу или за месяц?
Ответ дляМайор Медуза
Дякую, то мабуть шахраї і в інтернеті не бачу такої організації. Мабуть наступні смс - прохання повідомити номер картки, паролі. Чекаємо тоді від Red Rose.
Намакушка• 03 августа 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
У кого такой статус , тот точно получит
Не правда,вже такий статус три місяці