Пандора• 28 июля 2022

Вопрос к тем кто пожил в странах Евросоюза сейчас как простой житель

Со средним доходом. Как обвчный житель. С большими деньгами везде хорошо. Тоесть увидели извне все.
Можно указать ответ и страну в которой были.
Вы все ещё хотите, чтоб Украина попала в Евросоюз?
Результат:
вже голосів: 94
54 (57.45%) Да
40 (42.55%) Нет
Kimi• 28 июля 2022
Нет. Я изначально не понимала, зачем Украине туда. А теперь только навязывают нам странные законы, типа 4142.
Кстати, надеюсь, не приняли его?
Uebersetzerin• 28 июля 2022
Тут своя система и к ней нужно приспособиться. Тогда будет комфортно.

Есть свои минусы и плюсы.

Украина в любом случае будет в ЕС, но через много лет. Это уже неизбежно.

Поэтому нет смысла в размышлениях - хорошо это или плохо. Вектор задан.
trickywicky• 28 июля 2022
Ответ дляUebersetzerin

Есть свои минусы и плюсы.

Ой не факт
Турция 30 лет как кандидат 🤷‍♀️
Uebersetzerin• 28 июля 2022
Ответ дляtrickywicky
Ой не факт
Турция 30 лет как кандидат 🤷‍♀️
Поживем, увидим.
max2013• 28 июля 2022
Деяким країнам Європи ще в України повчитися потрібно.
sammy• 28 июля 2022
Убедилась,что в Украине жить комфортнее в разы. Медицина и образование и сфера услуг у нас на порядок выше.
В ЕС хотела бы,иначе наших у кормушки не искоренить. И хочется свободу передвижений, выбора страны для учебы и работы для детей
Coffee is Love• 28 июля 2022
Чесно кажучи, мені там лише безвіз був потрібний. Ну і умовна відсудність корупції хоча б у нижніх секторах приаблює.

Усе інше... під дуже великим питанням.
Елена1265• 28 июля 2022
Мне ЕС очень нравится, я жила до войны по несколько месяцев.
Но не хочу, чтоб Украина была в ЕС. Мы не готовы, нам до ЕС еще очень долго меняться нужно
Irina-5d24• 28 июля 2022
Ответ дляmax2013
це в чому ж?)
автор Пандора • 28 июля 2022
Ответ дляmax2013
Вот вот
yuryia• 28 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
це в чому ж?)
то як Пилип iз конопель...
автор Пандора • 28 июля 2022
Испания - нет
Irina-5d24• 28 июля 2022
Все влаштовує. Окрім того, що деяких лікарів треба шукати по країні і що іноді в них доволі дивне лікування, але як згадаю досвід з лікарями в Україні, то наче й непогано.
max2013• 28 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
це в чому ж?)
Судячи по вашому смайлику, доводити вам краще не варто.
Ви вважаєте по іншому? То ваша думка.
Але на мою думку в багатьох питаннях.
Mazhar21• 28 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
А что у нас не так? Болгария в евросоюзе например. Но это неразвитая бедная страна
Irina-5d24• 28 июля 2022
Ответ дляmax2013
Ви вважаєте по іншому? То ваша думка.
Але на мою думку в багатьох питаннях.
У вас немає аргументів? Хотілося б почути у чому краще. Знову брови/нігті/банк та лікарі?) Банально.
Я не вважаю, що ЄС або Україна краще. Є + та - всюди. Справа в тому, що на батьківщині у власносу будинку комфортніше, у неправильно вибраній країні, у поганих обставинах.
max2013• 28 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
Якщо я їх не пишу, це не означає,що їх немає.
Тобто ви згідна з тим, що є країни ’ яких обрали не правильно’, тобто їм є ще що перейняти у нас?
То чим ваша думка тоді відрізняється від моєї?
Sentjabrinka• 28 июля 2022
Ответ дляtrickywicky
Ой не факт
Турция 30 лет как кандидат 🤷‍♀️
Турция кандидвт с конца 50-х, поэтому не 30 лет, а более 60, но воз и ныне там
MaryAnna_26• 28 июля 2022
Ответ дляKimi
Кстати, надеюсь, не приняли его?
Приняли(((( всё для людей!
Irina-5d24• 28 июля 2022
Ответ дляmax2013
Ні, я мала на увазі, що не підходить клімат, люди, зовнішній вигляд, побут, менталітет... У кожного свої вимоги. І це не означає, що країна гірша за нашу, просто вона інша. В нас було б все чудово-пречудово, аби не корупція яка унеможливлює реформи. З іншого боку, багатьом це на руку, їм реформи взагалі не потрібні. Тому казати, що в нас краще неправильно. Але хотілося б почути аргументи. Цікаво вони суб´єктивні чи об´єктивні.
Поночкa• 28 июля 2022
Ответ дляmax2013
1000!