Янка-угомонись• 28 июля 2022
Допоможіть з сном
Доброї ночі кому не спиться! Підкажіть хто знає, сьогодні під ранок наснилось що невідомий молодий чоловік, з яким були романтичні стосунки,запитав у сні: " А в тебе ж день народження 14 березня?" Я відповіла ні 16 березня.А насправді літом.Віщі сни бувають, але цей не розумію.
Кудесница_с_пургеном• 28 июля 2022
С 14 по 16 березня вы решите, что теперь у вас 2 дня рождения.
Янка-угомонись
• 28 июля 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Хм.. в мене колись була дуже небезпечна дата весною але не березень.Ви ж про те що може щось трапитись в цей період?
Кудесница_с_пургеном• 28 июля 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Так
Вся такая растыкая• 28 июля 2022
Ничего Ваш сон не значит. А вот мне сегодня сырое мясо приснилось, целая куча. Хоть без крови. Это на смерть. Вот целый день думаю об этой куче,войне и все такое.
Янка-угомонись
• 28 июля 2022
Ответ дляВся такая растыкая
А ви з якого міста?