Котя_люлю• Изменено 28 июля 2022

Що буде з багажем при ось такому перельоті?

hrushyk• 28 июля 2022
ПерелЬОті
автор Котя_люлю • 28 июля 2022
Чи маю я його забирати і потім здавати чи просто з літака біжу на наступний літак, а вони самі усе роблять?
автор Котя_люлю • 28 июля 2022
Ответ дляhrushyk
ПерелЬОті
Дякую, навіть встигла виправити)
Лень гуглить• 28 июля 2022
Ні, ви ж транзитні
hrushyk• 28 июля 2022
Ответ дляКотя_люлю
Дякую, навіть встигла виправити)
Отчебучкина• 28 июля 2022
Вас должны зарегистрировать сразу на оба рейса и багаж между рейсами забирать не надо.
интайм_не_предлагать• 29 июля 2022
Не боїтеся летіти з такою короткою пересадкою?
автор Котя_люлю • 29 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Два паспортних контролі і митниця. Маю встигнути за годину, тим паче один перевізник, сподіваюсь що зачекають коли що.
Там аеропорт маленький, наскільки пам´ятаю, тільки восени звідти летіла..