Можливо в когось така ж ситуація. Посилка перевізником мала бути доставлена на американську адресу npshopping ще 25 липня. Досі вона в дорозі. Ще й статус висить як "відкладена" через пожежі в Америці.....
Потрібно панікувати?
Ответ дляУслада
Вам же причину озвучили, ждите.
Добре що не чекала))виявляється вона загубилась! Написала в чат підтримки клієнтів Victoria’s Secret. Мені переоформили замовлення заново і вернули кошти за одну позицію, якої на даний момент вже немає в наявності. Якось так....