Люблю кетчуп• 29 июля 2022
Чувство тревоги
Не могу спать, как в ожидании чего то, но чего не знаю. И на спине в районе лопаток сокращаются мышцы как тик, тоже раздражает и мешает.
Как от этого избавиться?
пьЯНА• 29 июля 2022
Если это чувство не на постоянной основе, то думаю стоит прислушаться.
За три дня до начала войны, меня так сдавило, я раздавали инструкции детям, что делать если...они смеялись, и говорили я паникер. Но я то понимала, надвигается беда. Я дышать не могла, говорить не могла.
Когда все началось, мы были готовы.
Мои старшие дети успели собраться вместе ( так как место встречи было оговорено заранее) и выдвинулись без промедления ко мне. Сейчас мы в безопасности.
Когда все началось, мы были готовы.
Бабушка Бетман• 29 июля 2022
Так само, п´ю валідол, але ж я не можу пити його постійно. Страх за майбутнє, вакцинація, облік, війна, дуже страшно. Ніби спеціально людей доводять. Чи то я така чутлива, не знаю.
Бабушка Бетман• 29 июля 2022
Ответ дляsobacura
Я з квітня минулого року на Анантаваті сиджу. Місяців 4 пила щодня, по 3 шт в день. Потім просто коли відчувала якусь тривожність. з 24 лютого знов почала пити кожен день (забрала тоді в аптеці останні три пачки). Зараз приймаю знову як відчуваю нервозність або тривожність.
А що це?
Я до ’ карантинна’ в листопаді 21, пролікувалась, ходила до невролога, купу бабла винесла, а потім через тиждень все закрили і я ледь з розуму не зійшла від нервів, думала війна почнеться ( мілітарі держава, примус, люди із зброєю і тд). Думала скоро і з дому не пустять поїсти купити.
Ответ дляБабушка Бетман
А що це?
Заспокійливе, мені кардіолог виписав, коли в період постковідного синдрому, звернулась до нього з скаргами на серце. Як виявилось, серденько здорове, голова хвора. Нерви треба було заспокоїти.