Було бажання потратить трошки грошей, але трошки, рамки по 39, пуф 299, постіль 499, дозатор і свічка щось до 100
Перемога 2022• 29 июля 2022
А миленькую панду вы где купили и как вы открываете шкафчик или что это с ручкой?)))
Ответ дляПеремога 2022
Пока зрозуміла, що за шкафчик;)) ревізійний люк на магніті. Панда то для дітей, купили колись в єві, до речі, дозатор 49 грн по знижкам був, теж доволі приємна ціна
Shady lady• 29 июля 2022
Люблю такі теми)
Я своє ще не отримала, чекаю
Але ціни дуже привабливі. Ледве стримувала себе не нагребсти всього шо треба і не треба))
Я своє ще не отримала, чекаю
Ответ для Shady lady
Люблю такі теми)
Я своє ще не отримала, чекаю
Та ото ж, я раз наскладала в корзину, відмінила, потім ще раз, знов щось думала:)) а потом побачила цей пуфік;))
Veroni44ka• 29 июля 2022
Те відчуття, коли виїхав за межі України і цього барахла навалом тут, аж тошнить, а раніше також щось замовляла і купувала за дурні гроші. Дівчата, без образ, звичайно треба себе радувати! В мене питання стоїть, чи облаштовувати не свою квартиру...
Ответ дляVeroni44ka
Я не за дурні;))) пуф 299, дозатор 49, рамки ро 39... в чужу б не купувала, це точно, рвалася б додому, якби було куди і була можливість
Перемога 2022• 29 июля 2022
Ответ дляcandy07
Дякую