Світла память
Улюблене
Ответ длядраконовна
не понятна печаль? по вине зловонного скотоговнища погиб украинец, хороший человек, вроде, все понятно
Для меня тема звучит так: умер Тарас Петренко (условно).
Я и спрашиваю, кто этот человек, что о нем даже тему создали.
Мне не понятно, почему я такого не знаю.
Думаю, человек может нормально пояснить, а не цитаты Порошенко копировать.
Ответ дляТатьяна89
Нормально пояснено в першому пості,якщо Вас не цікавлять наші поети- воїни,то з поваги можна було б не писати цих дурниць.
1.Відомий волонтер
2.Керівник громадської організації ’Республіка. Брати по Зброї’.
3.Поет
4. Військовий
’Я буду сумувати за тобою, Гліб Бабіч. Так, я знаю, що зустрінемося. Я все знаю, але не можу втримати сліз’, — написала волонтерка та парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра).
Таку також не знаєте??
’Дякую тобі за поради, дякую за підтримку і низький уклін за службу’, — написав спікер міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук.
Інформнапалм може чули?
’Мені здається, немає такої бригади, де б він не побував, куди б не привіз допомогу... Настільки справжній, що коли брався за щось - облаштування військового побуту, розвідка, бій, організація відрядження, волонтерство, акція, військове завдання - ми знали, що все буде чудово’
Може ви не в Україні живете ??
1.Відомий волонтер
3.Поет
4. Військовий
Таку також не знаєте??
Інформнапалм може чули?
Може ви не в Україні живете ??
Ответ дляРеверанс
1.Відомий волонтер
3.Поет
4. Військовий
Таку також не знаєте??
Інформнапалм може чули?
Може ви не в Україні живете ??
1.Відомий волонтер
3.Поет
4. Військовий
Таку також не знаєте??
Інформнапалм може чули?
Може ви не в Україні живете ??
Поэзия - увлечение единиц.
За 33 года не выезжала с территории Украины ни разу, если что. Таких, кого Вы упомянули, не слышала. Специально у знакомых спросила, они тоже не слышали.
Если бы скончался человек, который мне дорог, я бы в старпосте написала более подробно, а не просто ссылку на Ютуб.
Это и пытаюсь Вам сказать.
Поэзия - увлечение единиц. Справді ? Це де так в нас погано з рівнем інтеллекту?
Ерунду ж пишете.
Видаються і купуються книжки .
Пісні українські також единиці слухають?
Ще українська музика є.
Мені дуже жаль вас і ваше оточення.
Книга Вірші та пісні Гліб Бабіч
«Двомовна поетична збірка, чесна до щему та потужна, як зброя – власне, вона є зброєю у сучасній війні. Несамовиті музи Гліба Бабіча кричать уголос, заглушаючи розриви, переносячи кожного з мирного, тихого, ситого життя у чорно-білий світ війни.
До збірки увійшли як тексти російською, написані автором у перші роки війни, так і тексти українською, тож це певною мірою поетичний щоденник трансформації. Кожному, хто свідомо обрав українську за ці роки, знайомий етап неможливості вільно передати емоції мовою, до якої лише починаєш призвичаюватись, проте голос військових пісень Бабіча ні на мить не втрачає виразності, набуваючи нових граней».
Поки доказуете свою правду, отакі Гліби йдуть з життя захищаючи Ваше.
Подумайте про то.
Ерунду ж пишете.
Видаються і купуються книжки .
Ще українська музика є.
Мені дуже жаль вас і ваше оточення.
Книга Вірші та пісні Гліб Бабіч
Подумайте про то.