]Mrs.Сексуальность[• 29 июля 2022
ботокс, радиес, нити в Германии у укр.косметолога
кто-нибудь нашел хорошего специалиста тут? недорого и хорошо б чтоб из Украины?
территориально супер, если в фед.земле Баден-Вюртемберг
]Mrs.Сексуальность[
• 29 июля 2022
просто за полгода капец как постарела(( до этого ничего не дела, но уже прям пора. мне 39. еще и носогубки провисли сильнее за эти военные времена..
]Mrs.Сексуальность[
• 29 июля 2022
Не будь КакСвета• 29 июля 2022
А ви думаєте, що український косметолог Вам, Я´як біженці, дешевше зробить чи як? Чому не цінуєте праць своїх співвітчизників?
культУра• 29 июля 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Просто немцев фиг найдешь, не развиты у них эти услуги
]Mrs.Сексуальность[
• 29 июля 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
не розумію чому не ціную? я шукаю українського, бо навпаки ціную ту якісь і клієнторієнтованність, яка є в наших професіоналів. я ж про недорого писала не щоб знижку зроили. просто навіть у Києві той же отокс лоба хтось робить за 100 євро, а хтось за 50, а хтось за 400 евро.. тому шукаю того, в кого ціни не космічно високі, але завжди за те хоб гідно платити за працю, бо знаю по собі що робата з клієнтами має гарно оплачуватися.
просто тут проблема знайти украінскького, бо тут усе офіційно якщоо, то людина має знати німецьку, а з нуля за 5 місяців нереально ііі вивчити.. тому якщо хто з косметологів емігрував, то не так-то й легко його тут знайти, на жаль((
]Mrs.Сексуальность[
• 29 июля 2022
Ответ длякультУра
мабуть дівчина не зрозуміла, чому я шукаю украінського, та я у попереднбому коменті ій відповіла.
БлинчикБезСметанки• 30 июля 2022
Не найдете, не так все просто,акредитация, языковой экзамен, обучение, трудоустройство. Без обучения и лицензии ( на клинику), просто по диплому, даже акредитированному,в европпе не продают препараты, как у нас (любая медсестра, а то и просто с курсами косметички) ботокс и губы на дому колет. Можете не искать, не найдете ничего хорошего. Слишком мало времени прошло, это не ногти пилить или ресницы клеить.
]Mrs.Сексуальность[
• 30 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
та да( просто знаю классных, кто с Киева в Вааршаву раз 2 месяца приезжал, но мне в Варшаву поездами долго и дорого.. мне еще и на саму процедуру нужно деньги найти