Я Главная• 30 июля 2022
Ботокс лоб
Дівчата доброго ранку. До вас за порадою.Стоїть ботокс приблизно місяць до учора лоб був ідеальним,але сходила ввечері на фітнес дуже активно позаймалася,а сьогодні вранці при вмиванні побачила шишечки на міжбровьї.Питання в кого було так само це надовго?Не панікувати,можливо це рідина бо паганий віддік лімфи?
Вездевлазиющая• 30 июля 2022
Вибачьте, автор, за офтоп, але спитаю - чому щеплення бояться робити, а колоти собі лице раз у квартал, не бояться. Невже вже є 10-річні випробування і реакції на всі ці філери/ботокси? А рак шкіри чи якійсь інший точно виключили дослідження після цих препаратів?
Я только за!• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
10річні вже є
Кнопкотык• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Вероятненько• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
не все боятся
ВЫВсеВрете• 30 июля 2022
Да это перераспределение, другие мышцы взяли нагрузку на себя.
И эти шишки зависят от активности этих мышц. Они были, есть и будут, теперь вы их прокачали и они выраженее.
ЖенаАйтишнеГа• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Ті хто роблять уколи краси, ті щеплення не бояться робити
Вездевлазиющая• 30 июля 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я щеплена, але колоти у лице щось дуже боюся
ЖенаАйтишнеГа• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Колола губи і перша бігла колотись від корони, аж ноги диміли
месяцкие• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Таке питання можно поставити до всіх, хто п’є таблетки чи уколи робить від язви чи , гастриту , тощо …. Чи не боїтеся побічних реакцій ? В інструкції до ліків купа побічних реакцій написана , а люди їх колють (((
Вездевлазиющая• 30 июля 2022
Ответ длямесяцкие
Так ці реакції відомі (від ліків). А що буде з лицем або губами через тривале використання «засобів краси»?
месяцкие• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Там також відомо все , чому ви вирішили що невідомо ?
Я Главная
• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Щеплення робила)))питання розумію! Але кожен робить свій вибір сам
Вытворунка• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Конечно есть, ботокс используют с 80-х голов прошлого века
Ух_ты_какая_я• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Губы колола, все прививки колола и ботокс уколола, но есть противопоказания (основное - близорукости высокой степени)
И 🦀 был.
ДО всех манипуляций (и даже ДО прививки от 👑)
Поэтому ...
И 🦀 был.
Поэтому ...
Я Главная
• 30 июля 2022
Дівчатка,зробила елемениарний лімфодренажний лайт массаж майже все зайшло. Дійсноскоріше за ВСЕ застій лімфи.усім дякую за відповідь,ДУМКА ваша цінна))
Вытворунка• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Нічого не буде. Закінчиться дія препарату - треба колоти ще, але не обов´язково
Я Главная
• 30 июля 2022
Дуже сильно вчора позаймалася спортом багато наклонів і от результат))
Ух_ты_какая_я• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Так реакции тоже известны.
Все точно так же индивидуально, как и с таблетками.
Не у всех же все побочки проявляются + разные побочки у разных людей.
Так и с уколами. Не узнать заранее, будет ли у тебя что-то не так.
Вытворунка• 30 июля 2022
Ответ дляЯ Главная
Автор, а Вы межбровье тоже кололи или только лоб?
Я Главная
• 30 июля 2022
Ответ дляВытворунка
Так
Я Главная
• 30 июля 2022
Ответ дляВытворунка
Лоб і межбрів я
Вероятненько• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
просто рассасывается через время и все
Я только за!• 30 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Так ботокс это не новинка, поэтому всем все известно, что будет
Мастер Класс• 30 июля 2022
Ответ дляЯ Главная
Лимфомиазот принимайте. Это гомеопатия, хелевский препарат. Для лимфы отличный.
Массаж лица не делайте, ботокс гораздо быстрее пройдет.