Угги_в_горошек• 30 июля 2022
Сертификат Ковид
Подскажите, пожалуйста, где можно купить реальный сертификат Ковид?
Как нефиг делать• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Зачем купить? Привейтесь и получите. Или лучше распространять ковид?

Носки на подтяжках• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Боже, какая дикость.
Как можно до сих пор не знать что привитые тоже болеют и распостраняют.
Позорище просто.
Угги_в_горошек
• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
боюсь побочек
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Боже, какая дикость.
Позорище просто.
Дикость и позорище привозить ковид и заражать людей. Тем более, покупать липовые сертификаты. Привитые в большинстве хоть не умирают, в отличие от непривитых. Оно ж пока не столкнулось, не поймет, как это.
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Привиті так само розносять болячки
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Боже, какая дикость.
Позорище просто.
Кам´яний вік, я б сказала, дикі люди.
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Лучше побочки, чем смерть.
Смертність від ковід до 2%
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Смертність від ковід до 2%
У нас в городе осенью-зимой каждый день умирало 2-3 чел. в отделении. Лично наблюдала.
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Привиті так само розносять болячки
Они НЕ умирают! Это самое главное
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Боже, какая дикость.
Позорище просто.
Вот потеряешь близких из-за ковида, не то запоешь!
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Кам´яний вік, я б сказала, дикі люди.
Удалено администрацией...
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
Они НЕ умирают! Это самое главное
Помирають, навіть шлюшко визнав
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
А у нас ні. Не пишіть те чого немає. Інше питання якщо у вашому населеному пункті не надавали допомогу, може тому і перекрили доступ до антибіотиків, щоб надалі залякувати людей, і підвищити смертність.
Мульйонерша• 30 июля 2022
До речі статистику смертності легко було порахувати по даним того ж МОЗ. Це при тому що вони списували всі смерті на ковід.
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Помирають, навіть шлюшко визнав
Когда я с этим столкнулась, в отделении умирали многие. А парочку привитых выписали.
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Шановна, я це пекло пройшла особисто и все бачила! Які антибіотики? Яке залякування? Люди як мухи мерли, переважно похилого віку. Це вірус!
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
В похилому віці тяжко переносять хвороби+ часто навіть лікарі байдуже ставляться. Не знаю що у вас там відбувається, і близько такого не бачила. Знаю лише одну сімейну пару що взагалі у лікарню потрапили, а щоб померти нікого.
Та і нащо ви зі мною сперечаєтесь, погугліть статистику захворів/ помер, самі порахуйте.
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Я ще раз кажу, кожного дня вывозили по 2-3 людини! Не було місць по всій області, люди прибували з сатурацією 60(!). Я не розумію, чому народ в це не вірить?
Мульйонерша• 30 июля 2022
Ответ дляПланшетница
А ви взагалі питанням цікавились? Знаєте що сильно скоротили кількість ’ ковідних ’лікарень? Щоб саме так і виглядало. І чому тоді статистика говорить про протилежне?
Планшетница• 30 июля 2022
Ответ дляМульйонерша
Я пишу те, що бачила. Кожного дня смерті і галас рідних під вікнами відділення. Скорочення тут взагалі не до чого. Я про сам вірус. Це страшне!