Коварная Зая• 30 июля 2022
Почему такая паника с АБ по рецептам?
Поинтересовалась у знакомых фармацевтов, с 1.08 - тестовый период, можно будет купить и с рецептом, и без
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Люди в цивілізованому світі ходять до лікаря, а не до сусідки чи в інтернет
Ну у нас в країні війна. Вибачте, що в нас зараз не діють норми цивілізованого світу.
Кому там слова не давали• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Привыкли сопли АБ лечить, а потом ’ ой,мне не помогает’.
100% вот такие и паникуют
Умничка-помощничка• 30 июля 2022
Ответ дляКоварная Зая
Можно тут попасть к врачу, если срочный вопрос, есть ургентный приём в больницах во всех странах
А напаркуа витрачати час, якщо це вирішується за 5 зв з однаковою ефективністю
Ганцю в кєдах• 30 июля 2022
Ответ дляКоварная Зая
Если вдруг отрежет ногу я как бы не собираюсь лечить ее левомиколью. А по срачке и ангине можно ждать долго. Если у вас не так, я за вас рада
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну вам типу краще знати за мене, що мені потрібно. Ну нащо писати дурню. Чоловіку в лісі вилили розпечену смолу на ногу. Поки добралися до лікарні сепсис, мало не ампутували вище коліна. А ви мені травити пусте бла бла
То Ви лікар, якщо знаєте,чим лікувати? Чого ж хвилюєтесь?
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
То треба в інтернеті лікуватись? Лікарні не працюють?
Умничка-помощничка• 30 июля 2022
Ответ дляКоварная Зая
Он в больницу неделю ехал?
Ні 12 днів. Дороги розмиті ніхто ні заїхати, ні виїхати не міг.
Запретный фрукт• 30 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Мені він слова зовсім -не потрібний
Не зарекайтесь.
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
То треба щоб про запас був антибіотик широкого спектру дії. Бо сьогодні лікар є, і є доступ до лікарні є, а завтра нема. Бо в період тривог поліклініки не працюють. Бо поліклініки чи лікарні може в одну секунду не стати внаслідок ракетного удару.
Ганцю в кєдах• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Вы троль какой-то? Вы не знаете как быстро окупируются города, что неделями бывают обстрелы, что из дома не выйти? Про какие больницы тогда идёт речь? Вы такая волшебная..
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
Ви лікар, що знаєте , як без аналізу лікувати? То добре
Умничка-помощничка• 30 июля 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Не зарекайтесь.
Наші точно мені не потрібні. у мене батько помер в 47 років по лікарській помилці. При запаленні легенів капали почки, до такої міри, що стався набряк мозку. О 15 год поклали в лікарню, а 4 ранку помер. Був суд і слідство, але лікарі і далі ці самі працюють. Так що дивіться ви не попадіть до таких
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Хорошо,что вы не волшебная. Лечить вирус АБ - это так по нашему. Всё врачами стали
из желе я• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Ага, ходять) тягнуть до посліднього. Бо там фіг попадеш до вузького спеціаліста. Куча мороки. З переломом пів дня можна просидіти в коридорі.
Але якщо будеш помирати, то реанімація там хороша, так.
Та й лікарі наші ще ті «світила». Навіть аналізи часом не взмозі правильно прочитати і виписують все, що на розум приходить. Хто реально хворів серйозним чимось в Україні надивились на тих лікарів.
У нас всеодно все зведеться до купи-продай. Толку 0. Лише гроші будуть лікарі гребсти.
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Так, при форс-мажорній ситуації і при відсутності доступу до лікарні розберусь.
Ганцю в кєдах• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Какой вирус? Где я об этом писала? Не всем быть волшебными, слава богу
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
Антибіотик - не вітамінка. Зрозумійте і змиріться
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Так, не вітамінка. Це те що рятує життя, особливо в період війни і порушеної логістики, навіть при відсутності лікаря поруч.
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Да уж. Вы даже не понимаете,зачем на АБ рецепт.
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
То як Ви без аналізу зрозумієте, що то не Грип, наприклад?
Коварная Зая
• 30 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
А при расстройстве нужен АБ? Зачем? С ангиной може можно попасть на приём, но придётся подождать, пока примут всех более срочных
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Що не грип?
Там_все_размывчато• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
Що не грип?
Ви без аналізу і медосвіти зможете відрізнити грип від іншої хвороби?
Коварная Зая
• 30 июля 2022
У меня вопрос был больше в том, почему сейчас такая паника, если еще достаточно долго можно будет и без рецепта купить?
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
А навіщо мені його відрізняти? Грип це вірусна інфекція, вона антибіотиком не лікується.
из желе я• 30 июля 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Не смішіть. Хто у нас виписує направлення на аналіз з червоним горлом і температурою? Ніхто в державних, хіба якщо попросити. Я ковід лікувала, вислала сімейній аналізи і запитала чи потрібен АБ. Її відповідь : ну, дивіться по самопочуттю. Якщо стане гірше - пийте азитроміцин.
А хреново мені було всі 10 днів, темпа і тошнота. Довелось аналізи через інтернет розшифровувати, консультуватись, читати і лікувати себе саму. АБ так і не пила, бо кров була «вірусна» і типова для корони . І кроворозріджуючі не пила, бо ДДимер був хороший, хоча сімейна виписала.
І це лише корона і сімейний. А про гастроєнтерологів, гінекологів можу багато розказати.
Тому, впринципі, я проти давати лікарям можливість торгувати рецептами. Імхо)
из желе я• 30 июля 2022
Ответ дляВеселая моль
Від грипу бувають ускладнення. Кожен рік люди помирають.
Веселая моль• 30 июля 2022
Ответ дляиз желе я
То ви про що конкретно хочете дізнатись? Про грип чи про ускладнення.
До речі в аптеці продаються також тести на грип. Це щоб Ви знали як відрізнити грип від негрипу без лікаря. А то війна, всяке може бути.
Замороженная селедка• 30 июля 2022
Ответ дляАнти-аноним
Здесь
Уже столько тем было.
Гребут аб на года.
Уже столько тем было.
Гребут аб на года.
Вообще не паникую и не покупаю. Я не всегда антибиотик покупаю даже если врач назначает.