Біля Херсона мінуснули величезний ешелон рашистів
ksusha1155• 31 июля 2022
Ответ дляmarata
Я не бачила такої інформації поки. Мирних українців мені надзвичайно шкода, але там залишатися дуже небезпечно (( Розумію, що всі виїхати не можуть 😢
Ну ви ж написали. Наші люди там як заручники, так(
Это и есть правда• 31 июля 2022
глянула в поисковике, на ютубе..... кроме этой новости нет больше нигде никакой информации- ни фото, ни видео.
Может, я не нахожу?
Такое событие и ничего нет?)
Может, я не нахожу?
Такое событие и ничего нет?)
Это и есть правда• 31 июля 2022
Ответ дляТанюша
Це правда, підтвердили дві сторони.
Я ничего не нашла.
Поделитесь ссылкой?
Это и есть правда• 31 июля 2022
Ответ дляChernobai
я тоже это в каком-то Николаевском чате в телеге читала.
представила себе 40 вагонов. это длинный поезд такой. они же не в кучку собраны были. Как можно было их одним махом уничтожить?
понятно, что ерунда это- ни фото, ни видео, ни поисковик ничего не знает, ни ютуб.
Это и есть правда• 31 июля 2022
Ответ дляChernobai
ну я не говорила, что ерунда. и что не правда.
я не знаю, что там было, а чего нет.
просто 40 вагонов - звучит очень впечатляюще
я не знаю, что там было, а чего нет.
ну, я почти про это тоже)
Ответ дляLizavel
Да какие старые карты, они готовились сколько лет, сколько крыс и предателей сливали точки и объекты...старі карти..не повторяйте эти глупости хоть
Я не повторюю, про зливають я згодна - постійно це робить мерзота, яка живе тут. Он директори шкіл співпрацюють, а їх під заставу випускають. Це треш 😭
frumoasa17• 31 июля 2022
Ответ дляChernobai
Якщо був БК, то пішло ланцюжком на інші, плюс вогонь. Можливо трохи перебільшують, кілька вагонів могло таки уцілити.
frumoasa17• 31 июля 2022
Ответ дляLizavel
Я знаю одну локацію, де колись була військова частина, там все було кинуто, частина будівль почала сама руйнуватися, все вивезли, ще давно до війни, але туди прилетіло
Тому карти це не зовсім фейк.