Руда ліса• 01 августа 2022
Форумчанки, потребую знову вашої допомоги! Шукаю контакти лікаря - невролога Савченко О.І.
Це вже не перша моя тема щодо пошуків невролога і інших суміжних спеціалістів, за вашою допомогою знаходила потрібних лікарів, сподіваюсь, що і зараз допоможете! Шукаю контакти Савченко Олени Іванівни, зав відділення неврології в Охмадиті, може хто може допомогти - буду надзвичайно вдячна!
Або ж порадьте (чи попередьте до кого не варто потрапити) невролога стаціонару Охматдиту. Всім заздалегідь надзвичайно вдячна!
Руда ліса
• 01 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Может Гав?
Савченко.... В назві теми не вмістилось прізвище повністю...