Статус Ква• 01 августа 2022
Яке печиво спекти? Є молоко, масло, сметана)
Допоможіть. Ніколи не пекла, завжди вважала, що легше купити. Але з війною шось змінилось в мені, все хочеться готувати самій
Попадалочка• 01 августа 2022
Ответ дляВеселая моль
А в мене кислючий сир. Що з нього можна зробити?
Кислу запіканку, або ж замочити його у молоці, і на сирники або налисники
Веселая моль• 01 августа 2022
Ответ дляПопадалочка
Статус Ква
• 01 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
Так вы хорошо живете, у вас все есть.
Ага, бувають такі щасливі дні багачки, з молоком і сметаною
Статус Ква
• 01 августа 2022
Ответ дляYellow berry
Треба ще борошно, цукор, розпушувач і (не у кожному рецепті) яйце.
Ага, є таке
Yellow berry• 01 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Ага, є таке
Перший рецепт з мережі з хорошими відгуками. Порціх на одне деко і часу 20хв. Якщо нічого не вийде, то багато не втратите, спробуєте інший.
размахер• 01 августа 2022
Ответ дляВеселая моль
додати добре муки, цукор, ванільку, сіль, соду, кулькі обвалять в муці і у фрітюр. Будуть сирникі-кулькі-пончики присипані цукр.пудрою
Веселая моль• 01 августа 2022
Ответ дляразмахер
дякую!