Mittens• 01 августа 2022

Про військовозобов´язаних жінок. Як можна це зупинити?

Я про військовозобов´язаних жінок
Це буде просто жах, ще мільйонів 5 просто виїдуть за кордон, а це той тил, що міг допомагати, волонтерити, працювати, відраховуючи податки. Але це буде ще одна велика хвиля біженців, що не повернуться як мінімум до кінця війни, а як максимум і зовсім, якщо війна затягнеться і люди влаштуються за кордоном. Що від цього виграє держава???? Ті з жінок, що мають сміливість воювати, вже там, інші просто виїдуть і держава втратить значну частину населення, а з нею і допомогу і підтримку! Як зупинити це безглуздя???
Розповідали що це добровільно, в якому місці написано що це добровільно???? Потім почнуть ловити жінок в громадських місцях, як чоловіків та перевіряти чи стала на облік??? Що робити, як зупинити цей геноцид, але вже з боку нашої влади??

https://www.ukr.net/news/details/society/92527752....
автор Mittens • 01 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Зара пуйлу телеграму відправлю і все зупиниться
Що ж ви так довго чекали?

Екатерина27• 01 августа 2022
Все для людей…. Постановка на учёт это ещё полбеды( все равно до 18 лет ребёнку маму не призовут), а вот то, что она становится невыездной, вот это страшно
Near Mear• 01 августа 2022
Ответ дляЕкатерина27
Не факт, что не призовут. Такой нормы в чистом виде ни в приказе, ни в законе нет.
автор Mittens • 01 августа 2022
Ответ дляA no name
Автор, не можу скопіювати текст з вашого посилання.
Там же зазначено, що відстрочку отримають жінки, що є заміжні з дітьми, при цьому їх чоловіки вже проходять службу.
Тобто, один з сім´ї має піти в армію. То де ж тут добровільно?
Я це і маю на увазі
Ніякого добровільно
Решка7777• 01 августа 2022
Ответ дляМандарина
Вы видео смотрели? Там на все вопросы по закону у украинских представителей власти ответ один-это рос фейки)) я знаю Болтика через знакомых в Харькове. Он такой не один в Украине с неудобными вопросами к власти
Да смотрела
У меня в голове воинский учет -также будет ((
Он честный парень, и один из немногих кто пришел под Раду против 4142
автор Mittens • 01 августа 2022
Ответ дляЕкатерина27
Її не призовуть тільки якщо чоловік на фронті
oksana 77• 01 августа 2022
Ответ дляЕкатерина27
Постановка на учет- это уже на крючке у военкомата. И маму не призовут, если папа на войне. И вообще там нет разграничения на мужчина/женщина. По крайней мере, я этого не нашла. Просто военнообязанный и все. Если один из родителей на войне, то второго могут не призвать.

vikahma09• 01 августа 2022
Я соромлюсь запитати, а дітей? Як там, діти війни будуть, інтернати? Дурня якась.
автор Mittens • 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
Так, все вірно, тепер на вулиці будуть ловити всіх підряд
Nature is a miracle• 01 августа 2022
И на хера я училась? И работала много лет по специальности оплачивая налоги. Что бы стать пушечным мясом?
Яся222• 01 августа 2022
Может и правда нужно всем выехать, Европа больше оружия даст, лишь бы обратно свалили) Больше оружия, быстрее война закончится.
sammy• 01 августа 2022
Ответ дляMittens
А женщины в разводе/одинокие мамы/вдовы? С ними как?
oksana 77• 01 августа 2022
Этой теме уже 30 минут. За это время один человек подписал петицию. А тему читает 96 человек. Ну да, это не ЛГБТ, там быстро голосуют, это их все время ущемляют в правах...
svetulya70• 01 августа 2022
Я така зла на русню, що якщо призовуть, то скоріше за все на фронт піду! Хоч їсти варити, хоч Хімарси заряджати!!!
Evga32• 01 августа 2022
Розкажіть, хто розуміє - всі перечислені професії, це мається на увазі освіта чи галузь, в якій працювала? Якщо, наприклад, за освітою учитель, а працювала журналістом? Або навпаки
A no name• 01 августа 2022
Ответ дляЕкатерина27
Не приховують лише маму одиначку. Або з трьома і більше дітей. А якщо мама з однією дитиною у шлюбі чи розлучена - то цілком можуть призвати, обов´язки тепер як у чоловіків.
AngyRed• 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
Ви не враховуєте, що цю петицію неодноразово викладали на форумі і багато хто вже підписав. Тому підрахунки не вірні
Nature is a miracle• 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
Я эту петицию подписала еще пару недель назад и не только её. Их несколько. Все подписала. Не сильно прибавилось количество подписавших с тех пор, скажу я Вам. Видимо ждут что рассосется само собой.
yuliya3101• 01 августа 2022
Ответ дляApple1210
так а что Вы предлагаете? Чтоб пушечным мясом стали жены депутатов? Они уже давно по морям разъехались, остаемся мы... а если честно, невесело все это, не призовут нас, но из страны не выпустят, Запад с наплывом беженцев не справляется

Леска• 01 августа 2022
Ответ дляCatou
Українці не пишуть ’ВСУ’
І масового біженства не буде, тож буде кому робити цю роботу
А як українці пишуть?
gizma2019• 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
мне вот интересно, а если один не пригоден, а второй ограничено годен, то призовут или нет ?
gizma2019• 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
я вечером подпишу, сейчас ключа нет при себе
Решка7777• 01 августа 2022
Ответ дляoksana 77
И дети вырастают .. бац и 18
Vladaa• 01 августа 2022
Ответ дляMittens
Да, мене не українкою ще не називали)) що тільки тут не почуєш
Таке враження, що слово «геноцид» вам прийшло ящиками з гуманітаркою. Як не подія, то «геноцид». Нащо ці маніпуляції?
Near Mear• 01 августа 2022
Ответ дляsvetulya70
Так вы прямо сейчас можете идти. Что сдерживает?
Near Mear• 01 августа 2022
Ответ дляEvga32
И образование, и профессия.
svetulya70• 01 августа 2022
Ответ дляNear Mear
Закончу ремонт и пойду!
Оксана-004e• 01 августа 2022
Не выедут 5 млн, Европа уже стонет от беженцев
gizma2019• 01 августа 2022
кто точно в курсе, если девочка имеет из образования только школу и работает продавцом, ей надо на учет или нет?
Near Mear• 01 августа 2022
Ответ дляsvetulya70
Закончу ремонт и пойду!
Как показывает практика, ремонт может длиться вечно. Так что ставьте перед собой реальные сроки )))