Кто с кем и о чем договаривался? Родственники требуют отставки главы международной организации Красный Крест.
Представитель нашего филиала КК пишет, что со стороны КК не было никаких договоров.
Павло Розенко
6 ч. ·
ВАЖЛИВЕ ПО ОЛЕНІВЦІ‼️‼️
⚡️Що мене відверто дратує у ситуації із висвітленням у ЗМІ війського злочинУ Росії в Оленівці?
📍Свідомо чи не свідомо.
📍Спеціально чи не спеціально.
Але деякі «коментатори-експерти-політики» своїми заявами виводять Росію з під відповідальності за вбивство українців в Оленівці!
☝️☝️ Як це відбувається? Як «відмазують» Росію?
Запускається теза, що начебто «ООН і Міжнародний Комітет Червоного хреста взяли гарантії по азовцям». І саме міжнародні організації не дотримались цих «гарантій», що призвело до загибелі наших героїв!
📍 Знаєте, я вже мовчу, що цих «гарантій» ніхто в очі не бачив. Ні документів, ні угод, ні меморандумів. Ми ж бачили як «зернові гарантії» підписувалися! Ми ж бачили тексти всіх угод по зерну!! Але ми не бачили нічого подібного по азовцям! Чи я щось пропустив?
І від чиновників ООН і МКЧХ я не чув жодних публічних і непублічних заяв, що вони такі гарантії на свої організації беруть.
Справа в іншому!☝️☝️
Всі гарантії збереження життя військовополоненим чітко зафіксовані в Женевській конвенції ООН із поводження з військовополоненими!!!
І гарантувати життя, здоров‘я, безпечні умови перебування в полоні, належне медичне забезпечення і харчування має країна, яка ВЗЯЛА В ПОЛОН військовослужбовців!!
У випадку з азовцями саме Росія (згідно Женевських конвенцій) взяла на себе гарантії життя військовополоненим!😡😡😡
Тому, ПРИПИНЯЙТЕ ЗАХИЩАТИ І ВІДМАЗУВАТИ Росію!! Припиняйте перекладати провину за загибель азовців з Росії на іншу сторону (ООН, МКЧХ та інші міжнародні організації).
І саме Росія має відповідати за злочин в Оленівці!!!
Ворог у нас один!!
Слава Україні!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
P.S. Хто хоче почути більш детальний розбір злочину в Оленівці, подивіться моє відео у коментах👇👇👇
Автор
Павло Розенко
Дмитро Лубінець прочитайте уважно цей текст. Я розумію, що Ви лише кілька тижнів як зайняли посаду Уповноваженого. І не мали достатньо часу щоби розібратися з нормативною базою, в тому числі Конвенціями ООН. Але вчора на Нацтелемарафоні Ви декілька раз необачливо заявили про існування якихось «гарантій» для азовців з боку ООН і МКЧХ! Що явно не відповідає дійсності і прямо суперечить нормам гуманітарного права. Будьте обережними з публічними висловами. Це дуже важливо у ситуації з Оленівкою! Не можна давати шанс Росії уникнути відповідальності! Успіхів Вам у цей непростий час!
Павло Розенко
6 ч. ·
ВАЖЛИВЕ ПО ОЛЕНІВЦІ‼️‼️
📍Свідомо чи не свідомо.
📍Спеціально чи не спеціально.
Справа в іншому!☝️☝️
Ворог у нас один!!
Слава Україні!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Автор
Павло Розенко
Ответ дляura1981
А були гарантії цілісності, сувернітету і ненападу на Україну, в обмін на ядерну зброю!?
Чи небуло?
Був підписаний меморандум. Стосовно зброї. Меморандум є на сайті закон.рада. Знизу документа перелік країн та діючих на той час президентів цих країн. що під ним підписувались.
Стосовно трагедії з Азовцями ніяких документів, ніяких офіційних заяв тих, хто наче щось гарантував(ООН та ЧК), я теж не пам*ятаю офіційних заяв ООН та ЧК перед здачею Азовців, що вони щось гарантують.
Розенко розписав все про гарантії щодо Азовців. Вони були лише в Росії згідно конвенції ООН.
Але зараз чомусь всі стрілки переводять на ЧК та ООН.
Але він стверджує, що ЧК ніяких угод з цього приводу не підписував. Також він наголосив про це нашому уповноваженному Лубунцю, який замість Денісової. Лубунець заявляв, що ООН та ЧК йому не відповідають на запити поки що. Але якщо вони нічого не підписували. То що, таким чином та з ким хто підписував, гарантував?Сподіваюсь буде офіційна відповідь ООН та ЧК. Бо історії з договорняками, від яких всі відхрещуються набридли.
Заява ЧК від 31.07.22 на сайті. Вони пишуть теж саме, що і Розенко
ПОЗИЦІЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ЩОДО ПОДІЇ В ОЛЕНІВЦІ
Товариство Червоного Хреста України категорично засуджує вбивства українських військовополонених в Оленівці i засуджує катування та звірства над українськими полоненими, про які зазначають світові та українські медіа!
Наразі є багато звернень до Товариства Червоного Хреста України, в яких закликають прокоментувати причини або провести оцінку роботи, яка проводилась в напрямку обміну полоненими.
Але Товариство Червоного Хреста України (Червоний Хрест України), як одне з 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця не має мандату на обмін військовополоненими чи отримання будь-якої інформації про їхнє перебування.
Робота національного товариства, зокрема Товариства Червоного Хреста України, відбувається виключно на території підконтрольній Україні. Ми виконує гуманітарну місію для допомоги цивільному населенню, яке постраждало від війни, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій.
Товариство Червоного Хреста України засуджує порушення міжнародного гуманітарного права.
Також зазначимо, згідно Третьої Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, а саме ст.19: «Військовополонених після захоплення їх у полон евакуюють якомога скоріше до таборів, розміщених у зоні, що знаходиться на достатній відстані від зони бойових дій, для того щоб вони перебували в безпеці».
Сторінка ЧК на період 16.05. коли Азовці виходили з Азовсталі, погортала також кілька сторінок до та після. Про Азовсталь та гарантіі, угоди нічого нема. Хоча усілякі новини вони публікують жваво.
Ответ дляMelon-20c3
Я правильно розумію, хлопці вийшли бо зе їм пообіцяв, як нам шашлики?
Ответ дляФантуля
Ось тут відео з стріму Азова за 8 травня. Коли вони ще були там.
Ілля Самойленко передбачав, що їх стратять якщо вони здадуться.
Я не знаю, хто та що їм пообіцяв.
Але після їх сдачі звільнили Денісову, яка писала, що Азовців, та жінок медиків катують. Потім почалась компанія - мовчіть йде процес перемовин про обмін.
Зараз всі кидаються на ЧХ та ООН, але ж там ще Турція, Швейцарія, Франція ьа Ізраіль приймали участь.
Принаймні, нам розповідали що вони тож приймали участь в перемовинах.
Але їх заяв з цього приводу я теж не пригадую, треба пошукати
Ответ дляФантуля
А з чим вони мали там сидіти?
Чи по вашій логіці в полон здаютья заради ’’шашликів’’
І їм потрібно було виходити тоді коли їм говорили... то що вони там сиділи коштувало нашим 19 збитих вертушок які возили їм все необхідне
Ответ дляura1981
А з чим вони мали там сидіти?
’Вони сиділи, коштувало нашим’ - що що?!
Азовці то не наші?
Вийшли вони за наказом ЗЕ.
Вийшли після того, яз ЗЕ і ко запевнили їх, що в перемовах приймали участь - Швейцарія, Турція, Франція, Ізраїль та ЧХ з ООН.
Але чули ми це лише від зе, а зараз постає питання, нащо було запевнювати країну, що є гарантіїї від ЧХ та ООН.
Але тут, така справа, навряд ЧХ могли давати гарантії по полоненим, це не передбачає їх регламент. Всі гарантії забезпечує країна в якої вони в полоні.
Так от, були люди які проце казали з самого початку.
Гарантії ЧХ та ООН - це п*здеш ЗЕ.
Судячи з заяви ЧХ на їх сайті, ті хто говорив що зе свідомо здав їх в полон, ще тоді в травні, були праві.
А тепер всі стрілки наша влада переводить на ЧХ та ООН.
Претензій до цих організацій купа, звичайно, та користуючись цим та народом який не читає нормативних актів, регламентів, зе вирішив все звалити на них і народ повіре.
Азовці то не наші?
Вийшли вони за наказом ЗЕ.
Гарантії ЧХ та ООН - це п*здеш ЗЕ.
Для тих, хто не розуміє ’чого вони там сиділи’
Тред чого вони там сиділи
Ответ дляura1981
А з чим вони мали там сидіти?
А хлопцям які в Пісках зараз, ви теж порахували скількі нашим коштуватиме допомога їм?
Може й не треба підвозити їм все необхідне, хай просто поїдуть звідти, просто припинять стріляти, здадуться.