Стопясят раз обсуждала• 02 августа 2022
Успокойте, чем можно заразиться сев на грязную крышку унитаза
Ко всем моим стрессам ребёнок села на грязную крышку унитаза((( Очень переживаю(((
Разумная Губка• 02 августа 2022
Ничем. Опасность визуально чистой крышки унитаза слишком преувеличена.
БершкомангоЗар• 02 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Я теж колись працювала в готелі, але за 20 хв номери ніхто не прибирав, хіба що гості номер використовували як камеру схову: речі лишили, пішли гуляти, повернулися, вмїхали. Але майже завжди гості користувалися ванною кімнатою, навіть коли не спали на ліжках.
То будо колись
Выручалка• 02 августа 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
То будо колись
Може то такий клас готелю
, що 20 хв на все про все, хостел до прикладу.
БершкомангоЗар• 02 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Може то такий клас готелю
Ні 4 зірковий ,зараз головне більше грошей зібрати
Оловянный_Прагматик• 02 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Може то такий клас готелю
Да-да. Четверки и пятерки с ее слов.
На уборку давали час на номер, они справлялись за 20 мин, уходили раньше или брали больше часов.