Марія В• 03 августа 2022

Як ви ставитеся до перейменування вулиць в Києві?

Я наприклад живу зараз називалась "волгоградська" її вже перейменували на честь того хто загинув на війні.
Marty• 03 августа 2022
Позитивно отношусь!
Елена1265• 03 августа 2022
Без разницы
whenallissaidanddone• 03 августа 2022
И у меня квартира на этой улице. Романа Ратушного. Хорошо отношусь, позитивно.
автор Name-f3b4 • 03 августа 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не живете тут?
whenallissaidanddone• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Не живете тут?
Нет, сдаю.
Фиона_40• 03 августа 2022
Погано відношусь. Бо це відмивання грошей і нічого в собі особливого для покращення життя не несе
автор Name-f3b4 • 03 августа 2022
Ответ дляФиона_40
grechka827• 03 августа 2022
Правильно все, щеб герб серушкі з Батьківщини зняли, позорище такн
Black Umbrella• 03 августа 2022
Не нравится, что переименовывают на фамилии разные. Думаю можно как-то по другому вшанувати этих выдающихся личностей. Мне нравятся названия типа Каштановая, Речная и так далее.
автор Name-f3b4 • 03 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Сказали експерти,що це ніби неможливо зробити (
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляФиона_40
У гу да
так класно жити на Ленінській і героїв сталінграда
Zelenkа• 03 августа 2022
Позитивно відношусь до переіменування. Навряд чи наразі приємно жити на вулиці Московській або якогось москальського генерала
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляФиона_40
А каким образом деньги отмывают?
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Жах
Леска• 03 августа 2022
Позитивно
Елена1265• 03 августа 2022
Ответ дляФиона_40
Ой, главное, чтоб не ухудшали жизнь. Об улучшениях даже не мечтаю. К переименованиям улиц отношусь «чим би дитя не бавилось аби не плакало» (в случае наших «правителей» пусть уж лучше занимаются переименованием улиц, чем придумывают очередные бредовые законы)
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
У нас повернули старі назви, які були до совка. Пізно, але хоч колись світла думка прийшла у голови комісії))
whenallissaidanddone• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Как сказал бы классик ’какая разница’...;)
А ведь есть и такие.
lus_so• 03 августа 2022
Так, подобається. Давно це треба було зробити, тож чому б і не зараз.
Леска• 03 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Неможливойого звідти зняти. Наші спочатку пропонують, голосують, а потім експертизи роблять
lammama• 03 августа 2022
Ответ дляФиона_40
Несе!
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Старые названия еще лучше. Но не фамилии же, да?
Леска• 03 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А каким образом деньги отмывают?
Теж цікава схема.
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
А ведь есть и такие.
У мене прописка ще по совковій назві стоїть) Нічим не впливає на право власності і ніхто не потребує міняти документи, як тут зараз почнуть волати адепти ’влада краде кококо’
автор Name-f3b4 • 03 августа 2022
Ответ дляgrechka827
У гу да
Я також не розумію таких ’людей’,мало ракет мабуть з рашки і белорашки прилетіло,раз так хочеться їздити на метро ’мінська’ і т.д.

Зроблять це і все закрили питання з совком,це раз і назавжди,в чому тоді проблеми у людей?
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Та да. Ну вулиця Стуса - це одне. А вулиця якогось Петра Забубиренка (образно), якого ніхто не знає, хто це - зовсім інше, імхо)
Люблю море• 03 августа 2022
Тоже не пойму. Была Пятигорская, стала Альпийская. Нафига
-Инга-• 03 августа 2022
немного с опозданием.
Конечно хорошо отношусь. И герои наши достойны того чтобы улицы Киева носили их имена.
Всегда была сторонницей названия улиц по достопримечательности, названия деревьев, географические. Но война расставила приоритеты. Сейчас будет так.
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4

Так тут мені доказували шо я дура і нічого не розумію, коли я писала що див москальські серіали це дно, мені казали що це кіно під нього розслабляєшся😂😂😂в війну під парашкіні фільми вони розсдабляються
Елена1265• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4

А если поменяем названия, то перестанут ракеты летать? Тогда, конечно, обязательно нужно менять и срочно. Я просто не знала, что есть взаимосвязь между названиями улиц и прилетами ракет