Я наприклад живу зараз називалась "волгоградська" її вже перейменували на честь того хто загинув на війні.
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляЛюблю море
Тоже не пойму. Была Пятигорская, стала Альпийская. Нафига
Может потому что Пятигорск - это параша?
Ксенияяяяя• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Сказали експерти,що це ніби неможливо зробити (
Лазерні технології швидко розвиваються
Ответ дляgrechka827
Так тут мені доказували шо я дура і нічого не розумію, коли я писала що див москальські серіали це дно, мені казали що це кіно під нього розслабляєшся😂😂😂в війну під парашкіні фільми вони розсдабляються
Щоб зняти напругу від рашкиних ракет
Метод кнута і пряника
Люблю море• 03 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А может потому, что горы у нас? Вся улица гористая местность. Не? Не думали
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та да. Ну вулиця Стуса - це одне. А вулиця якогось Петра Забубиренка (образно), якого ніхто не знає, хто це - зовсім інше, імхо)
Согласна. Я на Борщаговке живу, так у нас вообще улицы хз кто это: Ромен Роллан, Гнат Юра, Лесь Курбас, Якуб Колас. Фиг их знает кто это. Полезла в Википедию хоть почитала.
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
Щоб зняти напругу від рашкиних ракет
Метод кнута і пряника
А, точно
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляЛюблю море
Ну вот вам Альпы, раз горы у вас ))))
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та ну... А хто такий Славін? Це попередня назва вулиці.
Люди не знають хто такий Іван Франко, це я точно вам кажу, і не знають хто такий Дорошенко іВинниченко
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ну Лесь Курбас - то знаменитий режисер, це я знаю)
Ну вот я отдаленно знала, что Якуб Колас это белорусский кто-то там, поэт, писатель... Хз как он ну нас на Борщаге оказался
MarinaRain• 03 августа 2022
Нормально відношусь, але, нажаль, в наших реаліях це просто відмивання грошей. А ще хотілося б, щоб назви не були прив´язані до особистостей
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
От бачте, яка користь, ви в Вікіпедію полізли
Не то слово)) Правда с переименованием странно - Ромен Роллан уходит, на его место Жюль Верн. Что тот франц. писатель, что этот. Странная рокировка ))
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляMarinaRain
Схему отмывания расскажете нам?
Nata.t.1970• 03 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
У нас і не всі знають хто такий Василь Стус
Я живу на А.Мишуги 24 года.
Понятие не имею Кто это
Пару раз смотрела в интернете, потом через какое то время забывала
Понятие не имею Кто это
grechka827• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та ну, не прибивайте мене!
Я клянусь.
Я здаю апартаменти у Львові туристам. Років 5 тому це було, розповідаю як попасти в квартиру і кажу: знайдіть під‘їзд з меморіалом Франка, в цьому домі жив Іван Франко, все їм ніяк не знаходиться і тут:
- что вы заладили Франко, Франко, все знают кто такой Франко что ли? ( ну думаю дійсно, може білоруси) дивлюсь в паспорт прописка Харків.
Ну і про Дорошенка, класика всі шукають вулицю Петра Порошенка
хз хто такий Дорошенко, я знаю тисячі таких історій
Tasya-Natusya• 03 августа 2022
Я считаю что сейчас это не на часі - есть куда тратить бюджетные деньги, а эти безконечные переименования улиц лишняя волокита жителям и нагрузка на бюджет. Почтить память погибших после нашей победы можно будет красивым Мемориалом.
Black Umbrella• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ну Жюль Верна може хоч почитають))
Как раз читаем с ребенком)) Но сложновато ему для 11 лет.
Ответ дляgrechka827
Я клянусь.
Оооо, я знаю цей будинок!!!