ostrov_schastya• 03 августа 2022

Почему столько негатива к тем, кто выехал заграницу?

Это что? Просто злобу некуда вылить?
BoroDoro• 03 августа 2022
Дивлячись хто звідки виїхав.
Є реальні біженці а є типове жлобьйо, вот за них соромно.
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
При чем тут не смогли? Не будете клевать, никто и отвечать не будет
Ага, що було раніше: курка чи яйце?
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
От і відповідь на запитання, чого вас таких клюють.
Не приходило в голову, що люди хочуть бути вдома? Навіщо їх за те обзивати такими, що не змогли?
Ну нехай будуть вдома , чого жалітись, поливати брудом інших?
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Ага, що було раніше: курка чи яйце?
Я на этом ресурсе вижу только то, что прессуют выехавших. Зачем?
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Так питайте у темах прямо тих, хто поливає. Звідки я знаю, чим вони керуються.
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
100%. До 1.10 никто женщин силой не удерживает
Lilija945• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
В смысле? Какой злобы? Я не понимаю только тех, кто сидит с детьми под бомбежками. Это реально выше моего понимания. Но, злобы на них нет - это же не мои дети
Можливо злоби й немає, але оці повчання від тих виїхав на форумі і в житті мене вже втомили. Чому ті хто виїхав, вважають що мають право повчати інших що їм робити? Часто звучать фрази : ’Я своїх дітей вивезла, а вам на своїх байдуже’, ’ Хтось вибирає штани , а хтось дітей’,’ Як вам можете там знаходитись, в країні ж війна, як можна так не любити своїх дітей?’, цей вигул білого пальто мене наприклад дратує.
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Ну, кожен бачить, що хоче бачити. Я бачу різне. Ні одні не святі, ні інші.
звездная галактика• 03 августа 2022
я так понимаю срачных тем сегодня не было. поэтому томность вечера автору надоела?
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляLilija945
Я такого не встречала
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Мені це не цікаво в когось там щось питати. Я знаю чим вони керуються- заздрістью
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Вам не цікаво, але мене питаєте.
valleriya14• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Да конечно, расскажите. Постоянно в темах подобных вижу комменты в сторону тех кто остался про ’запасных детей’, ’штаны’, ’лень\нежелание что-то менять’ и тп.
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Вам не цікаво, але мене питаєте.
Я вас взагалі не чипала
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ для звездная галактика
Удалено администрацией...
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
А чему, простите, завидовать?
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Удалено администрацией...
А зачем отбиваться? Можете не обращать на них внимания?
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Я вас взагалі не чипала
Тобто? Ви ж перша відповіли на мій коментар.
звездная галактика• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Удалено администрацией...
а зачем от них отбиваться? можно просто не обращать внимание
Lilija945• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Я такого не встречала
Я думаю ви лукавите. Часто зустрічаю в темах зверхнє ставлення і повчання від тих хто виїхав.
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Удалено администрацией...
У профільних групах на ФБ знайдете точно більше інформації.
Мама часто їздила на роботу за кордон, то деякі українці поводили себе відносно своїх співвітчизників гірше всіх інших. Тут так само.
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
А чему, простите, завидовать?
Ну Як. з халявою повезло. Тут хати здають за 1000$ а пособие в кубишку кладуть. Це основне що я знаю, що люблять писати про тих хто виїхав .
rkp• 03 августа 2022
Когда я захожу на свой фб то вижу посты патриотические от тех кто сидит заграницей. Самое абсурдное, когда человек постит новость Киева и как страшно, а сидит во Франкфурте. Сидящие здесь озабочены жизнью, проблемами и что будет дальше..
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Так оскорбляют не только меня, но и тех, кто даёт дельные советы. Я смотрю, девочки границы вообще уже не хотят ничего писать из-за этого
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Їх можна заблокувати
Danycha• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Дякую, розумна відповідь))
Vira_Kos• 03 августа 2022
Ответ дляrkp
Ага, і від них найбільше чути «звільнимо Донбас, Крим, дійдемо до мацкви».
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Можете кинуть ссылочку?
Lilija945• 03 августа 2022
Ответ дляvalleriya14
Це дійсно має місце. Схоже дехто вважає виїзд за кордон найбільшим своїм досягненням і дуже пишається цим.
автор ostrov_schastya • 03 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Не всем есть что сдавать. Далеко не всем