Это что? Просто злобу некуда вылить?
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
От і відповідь на запитання, чого вас таких клюють.
Не приходило в голову, що люди хочуть бути вдома? Навіщо їх за те обзивати такими, що не змогли?
Ну нехай будуть вдома , чого жалітись, поливати брудом інших?
Ответ дляVira_Kos
Ага, що було раніше: курка чи яйце?
Я на этом ресурсе вижу только то, что прессуют выехавших. Зачем?
Ответ дляPolinaanna
100%. До 1.10 никто женщин силой не удерживает
Ответ дляostrov_schastya
В смысле? Какой злобы? Я не понимаю только тех, кто сидит с детьми под бомбежками. Это реально выше моего понимания. Но, злобы на них нет - это же не мои дети
Можливо злоби й немає, але оці повчання від тих виїхав на форумі і в житті мене вже втомили. Чому ті хто виїхав, вважають що мають право повчати інших що їм робити? Часто звучать фрази : ’Я своїх дітей вивезла, а вам на своїх байдуже’, ’ Хтось вибирає штани , а хтось дітей’,’ Як вам можете там знаходитись, в країні ж війна, як можна так не любити своїх дітей?’, цей вигул білого пальто мене наприклад дратує.
звездная галактика• 03 августа 2022
я так понимаю срачных тем сегодня не было. поэтому томность вечера автору надоела?
Ответ дляLilija945
Я такого не встречала
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Так питайте у темах прямо тих, хто поливає. Звідки я знаю, чим вони керуються.
Мені це не цікаво в когось там щось питати. Я знаю чим вони керуються- заздрістью
valleriya14• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Да конечно, расскажите. Постоянно в темах подобных вижу комменты в сторону тех кто остался про ’запасных детей’, ’штаны’, ’лень\нежелание что-то менять’ и тп.
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляVira_Kos
Вам не цікаво, але мене питаєте.
Я вас взагалі не чипала
Ответ для звездная галактика
Удалено администрацией...
Ответ дляPolinaanna
А чему, простите, завидовать?
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Удалено администрацией...
А зачем отбиваться? Можете не обращать на них внимания?
звездная галактика• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Удалено администрацией...
а зачем от них отбиваться? можно просто не обращать внимание
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
А чему, простите, завидовать?
Ну Як. з халявою повезло. Тут хати здають за 1000$ а пособие в кубишку кладуть. Це основне що я знаю, що люблять писати про тих хто виїхав .
Ответ дляPolinaanna
Так оскорбляют не только меня, но и тех, кто даёт дельные советы. Я смотрю, девочки границы вообще уже не хотят ничего писать из-за этого
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляostrov_schastya
Їх можна заблокувати
Ответ дляrkp
Когда я захожу на свой фб то вижу посты патриотические от тех кто сидит заграницей. Самое абсурдное, когда человек постит новость Киева и как страшно, а сидит во Франкфурте. Сидящие здесь озабочены жизнью, проблемами и что будет дальше..
Ага, і від них найбільше чути «звільнимо Донбас, Крим, дійдемо до мацкви».
Ответ дляVira_Kos
У профільних групах на ФБ знайдете точно більше інформації.
Мама часто їздила на роботу за кордон, то деякі українці поводили себе відносно своїх співвітчизників гірше всіх інших. Тут так само.
Можете кинуть ссылочку?
Ответ дляvalleriya14
Це дійсно має місце. Схоже дехто вважає виїзд за кордон найбільшим своїм досягненням і дуже пишається цим.
Ответ дляPolinaanna
Не всем есть что сдавать. Далеко не всем