Ася -8355• 03 августа 2022

Хто ще буде казати що все райдужно?

автор Валерия-8355 • 03 августа 2022
Black Umbrella• 03 августа 2022
Этот пост активно в рашистских пабликах распространяют.
nenatasha• 03 августа 2022
у мене питання - у людини, яка безпосередньо в тому пеклі, є час писати такі простині?
NesmeyanaYa• 03 августа 2022
Є апдейт до цього допису, що їм прийшла підмога
AHetfield• 03 августа 2022
Як може бути райдужно на війні?
Polz• 03 августа 2022
Удалено администрацией...
OlgaDS• 03 августа 2022
Це війна. Справжня страшна війна. От і все.
Gala_la_la• 03 августа 2022
Це війна. Є погані дні, є переможні дні. Бійці живі люди у них здають нерви, вони помиляються, бояться, вони помирають. Ми можемо лише донатити, волонтерити і сподіватись на краще. А ще мабудь не лізти і не розганяти зраду.
Рыжая мышь• 03 августа 2022
Ну ніхто й не думає, що з нашої сторони нема втрат. Це війна, люди гинуть. В мене є знайомі, які загинули на цій війні. Я бачу в тг свого міста інформацію про прощання з загиблими. Але це не означає, що ’все пропало, шеф’. Наші хлопці борються не за те, щоб ми тут в тилу вже білим прапором махали. Якщо вони тримаються, то нам треба тим більше не розкисати.
НатаГон• 03 августа 2022
І я нікому вже не вірю... Тільки плачу від того , що нас покидають найкращі хлопці. Тиждень тому знову поховали сусіда, залишились маленькі діти, сумно ... дуже шкода хлопців
leka_l• 03 августа 2022
Саме так ми втрачали Луганщину, мій чоловік був в Золотому в складі 24-ки, все так само, але про керівництво бригади жодного доброго слова хлопці сказати не можуть. Але коли я про це написала тут комусь у відповіді, то всі сказали, що я працюю на рашку. Звісно аристовича слухати приємніше.
Oliki• 03 августа 2022
А й коли говорив про райдужно?
LegendaZ• 03 августа 2022
Я вже давно не вірю в ту брехливу амброзію, що нам заливають в вуха в новинах і з розумним виглядом намагаються втюхати наші воєнні експерти.
TatianaKirill• 03 августа 2022
Ответ дляnenatasha
Я не знаю, чи маю право вам відповідати і наскільки корелюється моя відповідь, просто прочитавши текст, я подумала, наскільки описане подібне до того, що розповідає чоловік, він в зсу, в боях нолі бував 2 місяці весни. Все описане правдиво, і дуже полегшено, я б сказала, там страшніші речі відбуваються з обох сторін фронту, рівня розголошених катувань полонених.. Речі, від яких застигає кров у жилах, і інстинктивно хочеш відсторониться, а вони там тривають день за днем.
Але описувати таким зв*язним текстом там точно ніхто не буде. Більше того, такі речі навіть проговорюються солдатами з трудом, прориває періодами тільки
-Инга-• 03 августа 2022
автор. а где вы взяли этот пост?
Теодор Бастард• 03 августа 2022
Когда здесь пишешь, что у нас полный пц и что нет ни людей, ни техники, ни снабжения - обзывают рашистским ботом. Вас тоже обзовут, и автора поста само собой...
Irpland• 03 августа 2022
Ответ дляВалерия-8355
фото
А чому Ваш пост не до кінця? Він просив ще гроші на ремонт тачок та сигарети, якщо вже викладаєте, викладайте до кінця. Ви вже задонатили? Де його реквізити, скиньте ще сюди
Gitelnitsa• 03 августа 2022
Автор, мы знаем об этих жутких потерях, мы каждый день видим самолёты, машины с надписью 200-не рвите душу, и так все разорвано на куски просто от бессилия...
Акварель 38• 03 августа 2022
Пески здали.Наши отошли.По другому не могли.В новостях этого еще нет ,но это так
-Инга-• 03 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
угу.
Может потому что за некоторыми аккаунтами тянется бесконечный ежедневный вой как все плохо, нас бросили, оружия нет, людей нет, света в конце туннеля нет, давайте сдаваться, и это не может не влиять на уязвимую женскую аудиторию.
И какие заказы идут с мая, и как замечательно может быть, если мы сядем за стол переговоров, и все закончится в один день, и вообще есть хорошие русские......
-Инга-• 03 августа 2022
Ответ дляАкварель 38
новости всегда отстают на сутки-двое, и об этом все-время говорят. Потому что в военных условиях сводка более оперативной быть не может. И вы это знаете, я уверена.
Julia 2020• 03 августа 2022
Ответ дляАкварель 38
так почему на 18:00 в сводке Генштаба ’ворог намагався вести наступ на напрямку Донецьк - Піски, успіху не мав, відійшов’
Star39• 03 августа 2022
Ответ дляJulia 2020
кто-то еще верит сводкам Генштаба?

в телеграм и фото и видео противоречат информации генштаба
artdeco• 03 августа 2022
Я б таких речей не читала i не копiювала. Нам все одно доведеться воювати, краще думати, що в нас все райдужно. Ну не райдужно, а хоча б норм. Вiд розпачу перемогти неможливо. Можна тiльки програти, а ми ж, правда, цього не хочемо?
Julia 2020• 03 августа 2022
Ответ дляStar39
кто-то еще верит сводкам Генштаба?

аякжеж, зря чтоль правительственные боты затыкают рты всем полгода? недорабатывают выходит, может на фронте от них больше пользы и рвения будет
Viktoria_St• 03 августа 2022
Ответ дляStar39
кто-то еще верит сводкам Генштаба?

А надо верить сводкам мо рф?
Star39• 03 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
А надо верить сводкам мо рф?
предлагаю верить фото и видео с мест
Viktoria_St• 03 августа 2022
Ответ дляStar39
предлагаю верить фото и видео с мест
Так давайте фото с места окупированных Песков
Lanuella• 03 августа 2022
Не знаю как там в Писках, но погиб сегодня мой хороший друг под Бахмутом. Не отвечал пару дней и сегодня утром сообщили. Там адский ад просто в этом направлении, неделями ранее погибли и его побратимы, которые проходили с ним 2014-2015 год. Отец его под Херсоном тоже на передовой.
Star39• 03 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
заведите себе телеграм, я не ваш секретарь