Бурундучиха• 04 августа 2022
Багато тих, хто їде з країни з вересня?
Добрий ранок, дівчата.
Збираюся додому, в центр. Є на це і сімейні причини.
В оточенні всі навпаки, з вересня планують виїжджати.
Я все розумію, зима і осінь будуть важкі..як у вас в колі друзіа/родичів. Питання про більш менш спокійні регіони.
Дякую.
Результат:
вже голосів:
824 (60.45%)
Ні, будемо/ть вдома
349 (25.61%)
Відповіді
190 (13.94%)
Так, виїждатимуть
Гидроусилитель руля• 04 августа 2022
Не уезжаем. Родственники вывезли дочерей 18+ по известной всем причине, сами вернулись в Украину.
Майстерня домашнього текстилю• 04 августа 2022
Їдуть, ті, хто планував повертатись, передумали. Поки що так. Я поки сижу.
Катастрофа• 04 августа 2022
Из-за этого долбаного учета женщин надо уехать. Хотя очень не хочется. Взбрело ж в голову кому-то такое
Я_не_аноним_100%• 04 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Ясно що, пустили додаткові рейси поїздів, виїжджають всі!
Пока поток из Польши в Украину больше, чем в Польшу.
Все мои друзья и знакомые, которые вернулись в Киев, выезжать не собираются.
Ненька наша• 04 августа 2022
Я внутрішня переселенка, і нікуди вже далі не поїду.
В мне вже нерви ні к чорту. Дитина тільки почала оживати.
Немає внутрішніх сил за такий короткий проміжок часу знову змінювати своє життя.
Мизимец• 04 августа 2022
Ответ дляПодругаМужа
Я остаюсь. Но напрягает учет женщин с 1 октября
І мене це напружує, за харчі я не переживаю, буржуйка і електрообігрівач є, бабусина хата з пічкою, але без води... а от як вивезти сина після 11 на поступлення з цим обліком я переживаю
Стеклянная мышь• 04 августа 2022
Якщо що ,то так ,поїдемо
Поки що не плануємо виїзджати
Я не маю грошей про запас щоб їхати
Хтось добре влаштувався а хтось ні…
Поки що не плануємо виїзджати
Я не маю грошей про запас щоб їхати
Хтось добре влаштувався а хтось ні…
annetta888• 04 августа 2022
Выеду перед самым 1 октября, посмотрю, что к чему и вернусь. Потому что я почти слепая, всего 10% зрения
Меряю от 0• 04 августа 2022
Ответ дляКатастрофа
и надо и нервов и здоровья нет уже за это время :-((
Мизимец• 04 августа 2022
Ответ дляУмный хвост
Почему все уезжают ?именно в сентябре
військовий облік жінок і перед опалювальним сезоном
Бурундучиха
• 04 августа 2022
Ответ дляУмный хвост
Почему все уезжают ?именно в сентябре
Без комунікацій щоб не залишилась країна, наприклад. Тепло, світло і т д
Я_не_аноним_100%• 04 августа 2022
Ответ дляМизимец
Ему уже 18?
Поступил в иностранный вуз?
Телочка• 04 августа 2022
Ответ дляУмный хвост
Почему все уезжают ?именно в сентябре
Воинский учет женщин с 1 октября
Меряю от 0• 04 августа 2022
Ответ дляannetta888
10% в диоптриях это сколько?
раньше я была бы белобилетчиком, а теперь уже нет...
Мизимец• 04 августа 2022
Ответ дляannetta888
і я так налаштована, планую відпустку взяти, але як лишити тут батьків і сина з чоловіком
annetta888• 04 августа 2022
Ответ дляМеряю от 0
10% в диоптриях это сколько?
-12
КрытыхРынков• 04 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Наоборот. Возвращаются. Поэтому и пустили
Мизимец• 04 августа 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ему уже 18?
Поступил в иностранный вуз?
Йому 16 зараз, хочу щоб закінчив 11 клас, але чи зможу весною вивезти?
annetta888• 04 августа 2022
Ответ дляМизимец
1.10 - четверг. Возьмите на 3 дня, вернетесь в воскресенье. А там за четверг-пятницу будет понятно, что к чему
Непогодка• 04 августа 2022
Кожен для себе вирішує себе, залежно від ситуації. Моя: чоловік залишився без роботи, моя зарплатня - сльози. Або знайдемо обоє тут іншу роботу, або зберу валізи на тимчасовий виїзд, доки це можливо. Дуже люблю Україну, але вважаю, коли тут я можу заробити сльози, а десь - суттєво більше, то зараз - не варто втрачати таку нагоду. Зі сліз - не дуже вдається допомагати армії й нужденним. Тож рішення - робота за кордоном, як тут не буде чогось перспективнішого.
Я_не_аноним_100%• 04 августа 2022
Ответ дляannetta888
-12
Вас с таким зрением на учёт брать не будут) вы подлежите исключению с учёта, зачем вас ставить?
Можете никуда не уезжать. Вам вообще нечего бояться