Умный хвост• 04 августа 2022
Що ви краще оберете?
Пів дня на вишивання/читання/малювання. Короче хто що любить. Чи пів дня на знайому, яка приїхала до вас додому?
Результат:
вже голосів:
44 (64.71%)
На хоббі
24 (35.29%)
На знайому
Гжегож Бженчишчикевич• 04 августа 2022
занимаюсь хобби каждый день, а с людьми почти не контактирую) выбрала бы знакомую для разнообразия)
Мастер Пис• 04 августа 2022
Це дуже залежить від настрою, буває настрій, коли потрібна самотність, буває - коли хочеться компанію.
Умный хвост
• 04 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
если приехали-значит приглашали?
Ні
Барышня кисельная!• 04 августа 2022
Если знакомая приехала впервые в гости то конечно на знакомую.
Хобби и так все время
НеВРотик• 04 августа 2022
Хобби может быть ежедневно в любое время, в знакомые нет.
Поэтому я выбрала бы знакомую
emerald_88• 04 августа 2022
А обязательно ко мне домой? Можно в кафе или в парке? Тогда знакомую. Если нет - хобби
Умный хвост
• 04 августа 2022
Ответ дляemerald_88
До вас, бо півдня в кафе не висидите
emerald_88• 05 августа 2022
Ответ дляУмный хвост
До вас, бо півдня в кафе не висидите
Взагалі,то це залежить від багатьох факторів. Я люблю приймати гостей, але лише тоді, коли свма запрошую, тобгмені треба настроїтись. А коли телефонують і говорять: можна я зачкочу - не люблю.