Цветочница• Изменено 06 августа 2022

На мою думку професійна косметика краща за корейську. Чому корейська така популярна

Чому корейська така популярна?
Чесно, зовсім жодного продукту маст хев я не знайшла!
Те ж саме можу сказати про люкс. Є класні продукти, але незамінного нема.
А от взяти на розпив/розлив (не знаю) професійні маски, креми, умивалки і тонери і ефект настає.
Професійна різна: Крістіна, Холі ленд, Ренью і ще одну фірму забула.
Поговоримо про ваші маст хеви?
Можливо ще щось для себе відкрию
Пишіть і про професійну і по корею, якщо там реально є вау-вау ефективні продукти, а не мазалка щоб намазатися.
Капуста Маша• 06 августа 2022
То что вы назвали подходит вам , мне Израильская не подходит
ДелайКак_Я• 06 августа 2022
Також за профку, перепробувала багато зупинилася на Анна Логор, і ціна не висока і класна
3@йk@• 06 августа 2022
Мені нічого не підійшло з корейського,ще гірше було ізраїльське
Все індивідуально
Мені аптечні бренди по типу Авене,Урьяж підходять найкраще
Детектор лжи• 06 августа 2022
Корейская косметика вся в мусорке не зависимо от ценника. Единственное, что прижилось это пилинг-скатка от Мизон.
Выкупаная• 06 августа 2022
Мені Японія підходить. Ще беру різні з мас маркету пробую.
Liliana12345• 06 августа 2022
Корейскую не поняла. Вот эти все бесполезные одноразовые масочки, шампуньки, масочки 8 сек.,баночки с пипетками...Не действует. Больше маркетинга.
Королева красоты• 06 августа 2022
Мені в кореї подобається велика кількість пробників і міні версій. Так легше вибрати і можна спокійно викинути те що не підійшло, а плакать над проф банкою за 100 баксів. Розлив мені не підходить, бо мені не подобається, що хтось колупався в моїй косметиці і переливав її в тару сумнівної чистоти. Мені свої мікробів вистачає.
Я_поехала• 06 августа 2022
А мне очень понравился недорогой китайский крем под глаза. Увлажняющая сыворотка японская.