Самохвалова• 06 августа 2022

Чоловіче алаверди про жіночі анкети на СЗ

Читаю як тішать жінок чоловічі анкети і хочу висловити захоплення щодо дописів, які найбільше дивують/бісять у жіночих анкетах.
1. жіноча емоційна, психологічна неадекватність - це коли їй 40, а вона пише, що вона дєвушка. тоді я в свої 45 юноша? Жінки зрозумійте, що в слові "ЖІНКА" нема нічого поганого. Визначення з вікіпедії: Ді́вчи́на (також юнка), ді́вчинка — молода людина жіночої статі, зазвичай дитина чи підліток.
2. це коли жінка починає опис своїх чеснот з того, що вона "красівая". А у мене очі повилазили щоби самому оцінити? Пишіть там щось про свої цінності, переконання, хобі. Та про будь що чого я і сам не побачу на фото. До речі всі ті жінки, які самі себе визначали красунями, на мою думку такими не є.
3. це коли єдиною вимогою до обранця жінка зазначає високий зріст партнера? Серйозно????? та ти бляха вже маєш 40 років і у тебе досі вимоги як у 16-літньої?
Можна було би ще продовжувати, але я просто хочу сказати, що чоловікові так само важко знайти нормальну пару на сз, бо там як не дурьохі, то інстасамки з качиними попками замість губ
Барбитта• 06 августа 2022
Не пойми кто собирается указывать женщинам как им выглядеть и чувствовать себя?
Что правильно она о себе думает или нет не ему, сморчку левому считать
Таких ’парней’ нужно сразу ставить на место, если не доходит с первого раза проехаться по нему от а до я. Т.е по простому сбить кренделю корону
Муроводчица• 06 августа 2022
Потому как очень мало тех, кто ищет своего человека, там и анкета другая будет. В большинстве одни ищут перепихон, другие спонсора.
Муроводчица• 06 августа 2022
Ответ дляБарбитта
С таким текстом корону не там поправлять
На морозе• 06 августа 2022
А почему у женщины в 40 лет не может быть пожеланий к внешности партнера? Серьёзно? Типа, в 40 лет она должна радоваться пузатому и низкорослому?
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
А що у нас з розміром, бо, судячи по амбіціям, є якісь вагомі акценти?)
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Ответ дляНа морозе
може звичайно, але є один нюанс: це часто буває ЄДИНОЮ вимогою
Барбитта• 06 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Там там, у нас женщины очень толерантны, они не будут рассказывать мужчине как ему выглядеть, чего бы достичь к его возрасту
Кстати по внешности проехаться или возрасту, а зато много недомужиков считает что им это позволительно делать по отношению к женщине
ХдеЯсь?• 06 августа 2022
резюме : автор тексту жінка
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Мне в Италии пачками писали мужчины. И их не смущало вообще ничего. И видели бы вы этих мужчин, какие они ухоженные. А в Украине я уже старовата))) хоть мне 39
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Шановні дами, мета тексту не завдати образи, а швидше показати інший бік медалі. Щоби зняти зайві питання прошу уважніше читати текст теми: наприклад, вимоги щодо зовнішності безумовно важливі, але ж я в темі зазначив, що це буває ЄДИНОЮ вимогою. ну от просто щоби високий і все. це рецепт щастя, все інше пофіг
На морозе• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
И что? Это её ЛИЧНОЕ дело. Одно требование, а не 20. И какое-то низкорослое и закомплексованное чмо, страшно обиделось.
Глаголица• 06 августа 2022
Стосовно зросту)) Я 171 см, от реально якщо в чоловіка в анкеті до 176 зріст, то він 1000% нижчий мене. Для чого брехати? Напиши, що ти 168, то жінка бачитиме, чи може вона до тебе підбори вдягти, чи взагалі не йти на побачення з чоловіком на пів голови нижчим, бо це не всім підходить.
Муроводчица• 06 августа 2022
Ответ дляБарбитта
Знаете, по форуму я вижу других женщин. Поколение, ищущее кошелек на ножках. И больинство не толерантно, а закрывает рот при виде зеленых. И начинается силикон, ботокс и прочая лабуда. Одни ценят толщину кошелька, вторые - витрину.
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Більшість дописів в цій темі явно образливого змісту. Припускаю, що їх автори нещасливі жінки. Щасливі люди не бризкають ядом. Не тре хамства, бо буде бан і закрию тему
Барбитта• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Там ни одна женщина не потерпит чтобы ей указывали по каким критериям ей выбирать избранника и что ей нужно смириться и согласиться на косого и кривого ибо ей 40! лет)
Это отголоски совка и больного его общества
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Ваш допис це провокація і дуже образлива
Муроводчица• 06 августа 2022
Ответ дляБарбитта
Вас мужчина обидел? Чего вы так восприняли в штыки тему? Никто никому не указывал. Была тема про анкеты мужчин. Почитайте. Может эта понятнее будет.
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляБарбитта
Ну не совсем так. Италия не намного отличается от Украины, там и мужчина не потерпит.
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
не мав такої мети. зазначив же, що це відповідь на тему про чоловічі анкети. Чи жіночі анкети не можуть бути абсурдними і смішними?
Барбитта• 06 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Такие и не будут высказываться а просто пользоваться друг другом
Другого отношения к такому мужчине и не будет
Нормальная не позволит никому себя принижать сразу даст ответ
Муроводчица• 06 августа 2022
Автор, одну меня вы не обидели
Но я ушла к семейству на шашлык.
Дамы, не обижайте мужчину, у нас их мало. Особенно адекватных и грамотных.
Упругая попка• 06 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Я гадала тільки мені таке попадалось. Вони завищують свій зріст 🙈 навіщо?
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Можуть, але ви вказали зовсім не смішні речі. Поки я не бабушка, я дєвочка, і основний посил цього, що я хочу на ручки. Коли ви це зрозумієте, вам простіше буде з пошуками.
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
що саме Вас образило в цій темі? можу просто закрити, якщо ще хтось вважає її образливою. не хотів нікого провокувати і ображати. просто спроба встановити дискусію
Малая еще та• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Так хотите, чтобы Вам озвучили весь список? Если напишет правду - хочу умного, богатого, щедрого, красивого, любящего и ещё укажет нужные параметры, так Вам же и не будет из кого выбирать.
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Бо ви принижуєте жінок і ставите їм рамки
На привозе• 06 августа 2022
Касательно роста - мне некомфортно встречаться с парнями ниже меня. Было пару раз по студенчеству, ну не моё. У меня 174 рост, но я каблуки очень люблю, и чувствую себя неуютно если спутник ниже тех же 184-185. Ну и зачем тратить время на это свидание? Своё, его.. если всё равно через полчаса мне ’срочно позвонит мама, что у нас кошка рожает, нужна помощь’, я быстро расплачусь за свой кофе и убегу. Поэтому написать это требование в анкете будет честно по отношению к обоим
автор Самохвалова • 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
от чесно, оце ваше жіноче ’кружитє, мєня, кружитє’ - це ще одна річ яка мене вигрібає. Бо це схоже просто на спробу задовольнити свої потреби іншою людиною, а для мене стосунки це щось більше ніж заповнення задоволення чиїхось хотєлок. для мене це партнерство
Миллениалка• 06 августа 2022
Ответ дляУпругая попка
Я також таке бачила , не раз на побачення приходив чоловік набагато нижче, ніж писав в анкеті, для мене це не підходить (в мене високий зріст) і я вважаю що немає нічого такого, щоб одразу зазначити , кого людина шукає, так само і наявність дітей, хтось проти, хтось за, це чесно і нормально, коли людина одразу це говорить і не витрачає час іншої людини )
Барбитта• 06 августа 2022
Ответ дляМалая еще та
Это бабочкам будет обидно слышать, они к такому не привыкшие
Как это им соответствовать чьим-то стандартам
нее, бубочка сразу в ракушку хоть и в сороковничек)