Снежнакомка• 06 августа 2022

Рахунок для ФОП, Приват чи Моно?

Відкрила ФОП, цікавить який банк краще обрати для рахунку.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2022
Маю і там і там рахунки, більше моно подобається. І валютні і в гривні. Якщо вам не потрібно буде знімати більше 50тис грн на місяць налом, то обирайте його. Та навіть якщо і так, то більше 50тис там комісія незначна за зняття (як зі звичайної чорної картки).
автор Снежнакомка • 06 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Рахунок ФОП до рахунку на карті не має ніякого відношення? Вибачаюсь за можливо тупе питання, але якщо в мене на картці кредитна заборгованість, то нарахування на рахунок фопа не підуть на погашення цієї заборгованості?
КучМала• 06 августа 2022
У мужа Моно, перешёл с УкрСиб, больше ему нравится
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2022
Ответ дляСнежнакомка
все ок, не переживайте)

ні, це різні рахунки. рахунок навіть може існувати і без картки. в мене 2 кредитки (1 в моно, 1 в привати) і 4 рахунки фоп (по гривневому і доларовому в приваті і моно).

на кредитці моно зараз мінус. на обох кредитках ще є оплати частинами активні. це мені не заважає отримувати зп на рахунки фоп.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2022
головні плюси моно для мене:

- безкоштовне обслуговування;
- якщо продаєте щось онлайн в інсті/фб, то гроші залітають одразу як людина скидує гроші вам. на привати іноді доводилось чекати добу;
- покупці не платять комісію (якщо вони не платять з картки привату, звісно. бо приват суки деруть гроші за все що можна і не можна);
- якість і швидксть техпідтримки;
- якщо валютний рахунок фоп, то ви можете ці гроші витрачати за кордоном по крос курсу, не покупаючи гривню;
- також за кордоном можна зняти готівку з валютної фоп.

мінуси моно:
- без комісії можна зняти до 50тис готівкою;
- в них ще немає сервісу онлайн оплат типу liqpay.
автор Снежнакомка • 07 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
головні плюси моно для мене:

- безкоштовне обслуговування;
- якість і швидксть техпідтримки;

мінуси моно:
Дякую за відповіді