ВічнийРеволюціонер• 06 августа 2022

Розацеа / демодекоз

Какие анализы сдавали, чтоб найти "корень зла"?
Лорка-хлорка• 06 августа 2022
Соскоб, узи пуза))
кошкомышь• 06 августа 2022
Хороший врач и так увидит. Лечить долго и нудно
Давайте фото, ща расскажу
Работать надо• 06 августа 2022
тільки строга дієта, виключити всі продукти червоного, оранжевого кольору.
кошкомышь• 06 августа 2022
Ответ дляРаботать надо

Мля…..ржу…
Флюорография гуся• 06 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
серьезно?
Пластилин_Колец• 06 августа 2022
Соскоб на демодекс, не умываться пару дней. И в обычный кожвен областной пошла. С первого раза выявили. А лечение метронидазол в таблетках 10 дней, и эмульсия бензил бензоат. Через 2 месяца стала кожа как персик
Работать надо• 06 августа 2022
Ответ длякошкомышь

Мля…..ржу…
ви можете ржати. Але я маю наглядний приклад. В товаришки було просто страше обличчя. Довго описувати не буду. Зараз просто ідеальне
кошкомышь• 06 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
+ точечно антибиотик в места наибольшего воспаления
Работать надо• 06 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
серьезно?
100%. можете спробувати декілька місяців. Самі побачите результат
Лорка-хлорка• 06 августа 2022
В зоомагазине возьмите мазь - темная и вонючая. В маленькой баночке. Дегтевая. Стоит гривен 20. Клещ боится дегтя.
Флюорография гуся• 06 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
а если буду зеленую пищу есть, не позеленею?
Работать надо• 06 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
можете їсти все, крім їжі червоного і оранжевого кольору
кошкомышь• 06 августа 2022
Автор идите в толковому дерматологу, это лечится, бензил бензоат ( печёт сильно) + точечно антибиотик, и ещё крем нужен но его врач должен выписать не жирный!!!! Можно с экстрактом чайного дерева
Флюорография гуся• 06 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
Угу... совет просто супер только такое в разделе ’юмор’ нужно писать.
автор krozumovski • 06 августа 2022
Всем спасибо
Это для мамы
Работать надо• 06 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
вас ніхто не зобов’язує так робити
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Хворію демодекозом 20 років. Правда в мене на повіках. Рекомендую консультацію дерматолога, гастроентеролога і, можливо, гінеколога або ендокринолога. Шукайте причину.
По лікуванню Вам вже написали. Можете купити Стоп-демодекс, якщо не допоможе тоді бензолбензоат (пече дуже), ще можна у ветеринарній аптеці запитати щось від демодексу, але то обережно потрібно, бо можна шкіру спалити. Останнє загострення в мене було після пологів, пов´язане з гормональними змінами. Пройшло на протизаплідних.
Авторе, шукайте причину - або шлунок, або гормони. Ну і толкового дерматолога, щоб зовні проблему зняв.
Ще мило дегтярне, якщо у Вас не суха шкіра.
автор krozumovski • 06 августа 2022
Ответ дляMs. Похвала

Дякую від сердця! Будьте здорові!
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Ответ дляkrozumovski

Дякую від сердця! Будьте здорові!
Дякую. Ще будьте готові до того, що прийдеться всю (або майже всю) косметику замінити. Тобто креми в баночках, якщо Ви їх пальцями набираєте, а не лопатками, пудру, тіні, туші, коротше все, що не з дозаторами або в тюбиках.
Ну і, якщо це точно демодекоз, то на час лікування, використовувати паперові рушники.
Але для початку здайте зішкріб в шкірвені, перед тим днів 3 не вмивайтеся і нічого на обличчя не наносьте. Далі до лікарів.
Будьте здорові!
Йцфыяч• 07 августа 2022
Солантра крем, мазать на ночь тонким слоем на всё лицо. Через месяц забудете
Горизонтальный самовар• 07 августа 2022
Ответ длякошкомышь
Бензил бензоат при розацеа?
кошкомышь• 07 августа 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Бензил бензоат при розацеа?
Демодекозе… вы кусками читаете
кошкомышь• 07 августа 2022
Ответ дляMs. Похвала
20 років?!!!! Та ви його в не лікували нормально, бо один лише бензил бензоат не допоможе…
Ms. Похвала• 07 августа 2022
Ответ длякошкомышь
В мене все добре))) демодекоз - рецидивуюче захворювання і дебют був 20 років тому, а останній рецидив після пологів 7 років тому.
І я ж, ніби, не писала, що лікувалась одним бензолбензоатом)
sky-labs• 07 августа 2022
Слюну на 4,5,6 тип герпеса
Горизонтальный самовар• 07 августа 2022
Ответ длякошкомышь
Демодекозе… вы кусками читаете
Це ви кусками читаєте, там ще й розацеа.
кошкомышь• 07 августа 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
К дерматологу
Горизонтальный самовар• 07 августа 2022
Ответ длякошкомышь
К дерматологу
Він теж скаже, що бензил бензоат не можна при розацеа)
кошкомышь• 07 августа 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Щось інше підбере…
Засобів хватає