ToriN-iKA• 07 августа 2022

Это правда что Сергей Бабкин живёт в Германии на пособия?

Как беженец
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
Ответ дляАкукарача
Станом на лютий-березень місяць Львів нічим не відрізнявся від Харкова. Теж були обстріли і прильоти.
Доречі Козин знаходиться не на ЗУ.
Йой, то ні. Не треба таке писати. Не гнівіть Бога. Прильоти були, але не таке як у Харкові((( то не треба таке у Львові(( та й ніде не треба
Акукарача• 07 августа 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
з чого Львів обстрілювали, з артилерії?! краще мовчіть
Сподіваюсь вам колись стане соромно за ваші слова хоча б перед загиблими та їх родичами.
Акукарача• 07 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, є таке що для кожного своя війна. І люди з більш безпечних регіонів до кінця не зможуть зрозуміти горе і біль людей, які постраждали сильніше. Це є таке((
Але я була десь 28 лютого у Львові. Там була дуже тяжка атмосфера, гнітило усе, страх такий людський. Може жінка не витримала та вирішила поїхати з дитиною
От в тому то й справа, як можна порівнювати тих хто виїхав у перші дні війни, і тих хто планує це зробити зараз, підшукуючи країну з максимальним рівнем прийому, виплат і комфорту. І тут вже не залежить від регіону. А ви рівняєте всіх однією гребінкою. Не судіть, і не судимі будете.
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
Ответ дляАкукарача
Але ж самі загребли)) не всі наразі ось так їдуть, підшукуючи кріїни. З небезпечних регіонів просто їдуть люди, а куди вже вирішують по дорозі. Це я якраз про те, що допомогу мають отримувати ті, кому вона необхідна
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
А взагалі, згадала за Львів. Я завжди любила це місто, але після 24 закохалася ще сильніше. То таку роботу робили волонтери. Стільки допомоги було. Неймовірно просто. Та й взагалі Львів люблю більше ніж своє місто. Люди добріші)
Акукарача• 07 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Нажаль зараз активно роздувається тема про ’западноукраїнскіх жєнщін’, оренду за ’тисячі доларів’ і таке інше. Але дякую так і не прозвучить. Хоча там вже звикли люди і іноді навіть з ностальгією згадують часи, коли люди, які не володіють рідною мовою, боялися приїхати наприклад до Львова, адже там бандєровци і їдять немовлят. Зараз їм відкрили душу, пустили до свого дому, а вони плюють у ту душу. А краще б і далі боялись, тоді б хоч поважали.
Люди осуджують все що пов’язане з ЗУ. Сирена там милодійніша, ракети виявляється навіть не прилітали, комендантська година лояльна, та й війна, не війна зовсім. А от якщо б було все навпаки, і тікати довелось із західної України наприклад у Харків, Суми, Донецьку область... Чи відкрили б там хоч одні двері? Чи здали б квартиру без оплати? Чи прийняли і нагодували якусь пані зі Львова? Відповідь очевидна... нажаль.
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
Ответ дляАкукарача
То ви не тільки тут сидіть. Люди кажуть дякую, я волонтерила і волонтерю. Є придурки, і вони скрізь є. Немає значення з якої країни. Але десь з 100% біженців лише 20% хвореньких на голову. Це дуже гарний показник. А ви даремно так про людей з тих регіонів. Підтримали б ще й як. Але мовне питання б так гостро не стояло, бо це вже не 90ті й не початок нульових. Хоча, можливо старше покоління 70+ й не розуміли б українську. Бо серед людей поважного віку, що мені довелося зустріти, були такі, хто розуміють не все, або взагалі не розуміють, чи розуміють, але не говорять. Це саме ті, кого переселили з підараші до України ще давно. Хоча й придурки думаю траплялися б. І я думаю, що такаж ситуація була б з орендою. Хтось здавав б за комунальні, а хтось за 1к доларів. Люди вони всі +/- однакові. Є погані, є хороші. Так по всьому світі. Добре те, що хороших набагато більше) Все не так погано як вам здається. То тіко тут майже в кожній темі хейт зі всіх сторін.
І то не тільки хейт стосовно ЗУ, але й ЦУ, ПУ, СУ. Тут куди не зайди, то таке іноді пишуть, що капєць
Пышечка• 07 августа 2022
Ответ дляБолеИменее
у них сыну младшему пару лет всего. Может, по молодости баловался, правда
может. Я этой знакомой доверяю в этом вопросе, т к она была в браке с таким же товарищем и у них есть уже взрослый ребенок.
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляФФФФристайла
Он такой ушлый вместе со своей Снежанной, думаю, врет, как дышит Т.е. пособия, конечно, получает, но не такой бедный, как рассказывает.
Где его совесть
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Даже если правда, то что? Полно военнообязанных мужиков живут в Европе, как беженцы. И не все из них выехали легально.
Не все имеют много денег как бабкин, он не имеет право на выплаты
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляБелоснежко
Мне пофиг. Цыгане повыезжали таборами. А че Бабкину нельзя. Вот если бы он на рашку выехал и как продажеый Шнуров перед орками пел- это уже отвратительно.
Интересно, женщин тут осуждают, типа халявщицы, на пособиях, и пугают, что 10, 20, если муж на укр карту пришлёт, будут высчитывать. Типа приховання доходов, а бабкину можно значит да? Чем не халявщик, а что доходы свои скрыл нормально?
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляPolz
Бо Бабкін може зняти собі квартиру, а не займати безкоштовне соц житло. Люди з гарячих точок не можуть собі житло знайти, зато Бабкін влаштувався
100%
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Таких там куча
Знаю далеко не бедное семейство из Киева, аналогично живут уже пол года в соц жилье и с выплатами на 5 чел. Мадам даже умудряется поддерживать свои наколотые губы)
🙄😑
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляУкуси меня
Анатоли Анатолич вроде тоже говорил за свою семью, за продукты и за помощь, но его семья вроде во Франции
🤢🤢от него
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляБолеИменее
а почему нет? я не понимаю этих насмешек над полными семьями, получающими пособие. Дают - бери.
А почему тогда тут женщин наглыми называют которые живут на пособии, почему бабкину можно, а им нет?
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляБолеИменее
такая же история про западноукраинских женщин, ломанувшихся в первый день заграницу и отхвативших дилье и соц помощь, пока мариупольцам рассказывали, что Мариуполь россии брать нечем. Бабкин хотя бы из Харькова
Он ничем не лучше их
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
а не по професии-не царское это дело? тем более когда детей наплодил кучу
Вы, что это женщины переселенки обязаны работать и не быть наглыми на выплатах, а вот бабкину можно халявить)
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Снежана, ты?)
👍🏼👍🏼😂😂😂
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Значит персонально бабкин может идти работать на завод и оплачивать жилье своей семье. У меня все
Полностью поддерживаю
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Если Бабкин и такие как он, пойдет на завод, то мир просто забудет о нас, понимаете? И деньги и военная помощь просто прекратятся, а без этой помощи не станет и Украины.
🤦🏻‍♀️
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляБолеИменее
ну вот например мы. В своей отрасли в нашем городе мой муж известный человек. Деньги были, откладывали немного, все уходило в бизнес. Купили недвижимость, купили офис, затраты на новые всякие штуки для работы, обучение и тд. Про недвижимость в Харькове надо что-то объяснять? там еще и долг за нее, который надо отдавать в этом году. Ну вот выехали бы мы в ЕС, скажем. Накоплений пару тыщ. Здесь былая известность ни о чем. Его деятельность теоретически можно было бы и тут организовать.. но это время, деньги опять. А не у всех бизнес такого плана, что можно ре-организовать в другой стране.

Вот любят наши судить других. За себя и свои деньги лучше думайте
Так вам можно судить западноукраинских женщин, а бабкина че нельзя?
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляБолеИменее
и такое же правило для всех жителей спокойных областей должно быть

ребенокбоитсясирену - ок, езжай, но все за свой счет
Так бабкин мог уехать в спокойный регион, я вот из Харькова, живу тут как-то
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляАкукарача
Доречі Козин знаходиться не на ЗУ.
Да ну, вы ,что Харьков получал намного больше
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Сорі, але до чого тут західноукраїнські жінки. Та й хто це взагалі? То ми, типо українки?
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Советчицам, тут уже писали в темах, что не имели право бежать из западной Украины
Если, что я из Харькова, и я дома
Корсет_на_шурупах• 07 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Если, что я из Харькова, и я дома
То я писала, але не те, що не мали права. Я писала, що кожен українець має право зара виїхати. Але було б добре, якби допомогу отримували саме ті, хто потребують
Тюрюнь_Тюнь• 07 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Уехать да, но если есть деньги, пусть живет за свой счет там
кружкаЭсмарха• 07 августа 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ну звісно, Харьків і Львів-це ж майже те саме
вам там не соромно, на вашій самій небезпечній ЗУ?
Боже, як починають за той Львів ридати, що аж тошно
А Харків і Миколаїв щодня зтирають з лиця землі - то таке. Бо ж ’Львів бомблять’ (це не жарт, а цитата, мною почута)
inneska-85• 07 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ні, ви не розумієте про що я пишу. Особистих історій (друзі, знайомі) і в мене багато. Є хороші, є погані історії.
Я ж не про це. Вже декілька разів написала, що так, кожен має право виїхати. Кожен українець має право. Але, якщо підійти раціонально, то все ж, їхати за тимчасовим прихистком мають люди з небезпечних регіонів. Тому я й писала вище про знайому, у якої і хости питалися, що чому сидить вона на виплатах. Я саме про загалом, а не про те, хто мав би поїхати, а хто ’не має права’. Кожен українець має можливість поїхати, і це добре! Але хіба кожен з них потребував допомоги?
Вы правы во всем. Но вряд-ли вы что-то докажете. Сейчас понаписывают о том, какие они бидоси были во Львове 24 февраля. Просто граница ближе была, вот и рванули. Я уже молчу о ценах на аренду на Западной Украине, когда с людей снимали последние трусы.
ПотеряласЯ Я...• 08 августа 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Ну да, он давным-давно выехал. Снежа ж писала, шо он многодетный и больной, имеет право.
Такий хворий,що аж перетрахав 100 повій за три роки спільного життя з дружиною своєю