Я_на_кожухе• 07 августа 2022
Порадьте які недорогі, але +/- якісні парасольки.
На щось дороге немає зараз коштів, свою згубила, треба щось купити, бюджетно, але щоб не зламалась від найменшого вітру.
Бусурманша• 07 августа 2022
Брада в Варусе которые по 100 грн. Очень не плохой и маленький в сумку самое оно.
ДА да да• 07 августа 2022
На ринку подивіться фірми monsoon. Дуже непагані парасольки, я беру повний автомат. Служать по багато років. В мене зараз друга, першу мені мама зламала закривши парасолю вручну, більше вона не відкрилась
Другій вже років шість, служить безвідмовно. Вже б і змінила бо наскучила, але ж добра парасоля, то на нову жалкую грошей.