Слов нет...
АлександраА• 07 августа 2022
Ответ дляEvgesha_
Удалено администрацией...
Ну в мене є тоді варіант, що то командування у нас в районі так ганяє. Але я можу лише приєднатися до думки: краще хай ганяє.
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляkirpichenko
Нервная мать, переживаю капец

Дітям потрібна здорова мати ) Все буде добре , треба почекати трохи
kirpichenko• 07 августа 2022
Ответ дляirina _d
А мы тут вас обсуждаем
Я уже прям звЯзда в темах про тревоги.
Ёжик в тумaне• 07 августа 2022
Ответ дляKlodia
Нет, стразу и инфа, и фото. Я из Винницы.
Я тоже из Винницы я в телеграмме смотрела
Nata.t.1970• 07 августа 2022
Ответ дляirina _d
Ага, то компотик вишневый боялся, теперь новое лицо у тревожного Киева, Кирпиченко)
А Компотик вишневый где то пропала...
Є сили бити ворога: депутат розповів про просування ЗСУ до Ізюму
Українські військові успішно б´ють російських окупантів і рухаються у напрямку Ізюму Харківської області.
Про це начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник заявив в ефірі національного телемарафону.
’Військові перебувають у піднесеному настрої. Виснажені, але ще є сили бити ворога і рухатися до Ізюма. Є успіхи, я не можу про них говорити, але наші військові сунуть у напрямку Ізюма’, – сказав він.
Dark_Yasna• 07 августа 2022
Ответ дляElengo83
Дві бавовни... Вінницька область, 60 км від неї, добре чутно було... Як дивилися на мапі тривог, одна тільки Вінницька й була. Ну, Луганська ще, та вона постійно..
яка бавовна?
kirpichenko• 07 августа 2022
Ответ дляCocomamzel
Сорри, не знаю вашей истории, но почему же вы не выезжаете?
Это ж для психики как вредно постоянный стресс и для организма в целом
Уже съездили,нет бабок сидеть в другом месте. Вот сидим в коридоре в Киеве,
Nata.t.1970• 07 августа 2022
Ответ дляOlgaDS
Що це було? Чому нема інфо?
Мне кажется, это было какое-то информационное запугивание
Nata.t.1970• 07 августа 2022
Ответ дляirina _d
Иногда вижу ее посты, не пропала вроде
Просто в темах тревог её последнее время нет