Джулияробертс• 07 августа 2022

Курятина і індичатина

Говорять про гормони в курятині, а в індичатині це можливо?
malta.elena• 07 августа 2022
Нет
Вездевлазиющая• 07 августа 2022
Везде гормоны
Индюшатина очень соленая, можно не солить
Пасти Ла• 07 августа 2022
Всі птахи, які вирощені на птахофабриках, у кормах присутні гормони і антибіотики. Без гормонів вони не наберуть потрібної ваги або вага буде дуже різнитись. Без антибіотиків вони будуть хворіти постійно. Зараз важко знайти людей, які годують натуральними кормами. Оскільки в більшість готових комбікормів вже добавлені гормони і антибіотики.
harakternaya_ledi• 07 августа 2022
В индюшатине нет, потому что это такая птица, которая абы что есть не будет. Общалась с производителями продукции из индейки, так вот они ездили на ферму 🦃 и сами все смотрели и проверяли
автор Джулияробертс • 07 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Про бройлерів я в курсі, а от індиків не знаю....
автор Джулияробертс • 07 августа 2022
Ответ дляharakternaya_ledi
Дякую!
harakternaya_ledi• 07 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Дякую!
😉🌺
Мурзилка• 07 августа 2022
Ответ дляharakternaya_ledi
Кури їдять тот самий корм, що і індички. Так що гормонів там однаково.
Мурзилка• 07 августа 2022
Ответ дляharakternaya_ledi
😉🌺
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Індики нічим не відрізняються від інших птахів в плані вирощування.
harakternaya_ledi• 08 августа 2022
Ответ дляМурзилка
Ну вы обладаете такой инфой, а я другой (правдивой)