Lianaa_06• 07 августа 2022

А как вам на ночь глядя такие новости

В фото
StelllaA• 08 августа 2022
Турки вон с роисей хороводы, а между прочим их побережье , Босфор и Чёрное море будет заражено в случае аварии , побережье прилично и это будет крест на их туризме в принципе. Эрдоган- спишь? Спи, пу уничтожит твой бизнес и страну глазом не моргнув. Румыны пострадают, а остальные это мы, Молдова, придурашные соседи 2 страны. Конечно остальной Европе пофиг, до них не досианет. А вот Турции и Румынии желательно б напрячься

nikiya• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Допысувачки, которых новость не тревожит, вы наверное не в Украине, да?
Щоб ви не сумнівалися - навіть не виїжджали. Але мене дуже тривожить
So_so• 08 августа 2022
Я думаю они способны на всё. Из реальных доброкачественных вариантов это только самостоятельный уход войск рф из территории ЗАЕС на фоне глобальных неудач на фронте в виде ’жеста доброй воли’.
AHetfield• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Особисто я в Україні. Я просто задовбалась тривожитись, чесно. Я можу тривожитись тільки за те на що можу вплинути. На русню, нажаль, не можу. А ви?
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Мало що президент каже, він і раніше казав. І зараз ні в чому собі не відмовляє. Воно ж не мішки тягати. Проаналізуйте різні джерела інформації, включіть критичне мислення і ви зрозумієте, що нічого не можно прогнозувати. Кожен вірить в те що бажає.
ну, ще варіант, що декому вже дуже свербить ’дагаварівацца... гдє-та пасєрєдінє’
Oliasas• 08 августа 2022
Мені ця новина дуже не подобається, навіть якщо блеф. Нагло заявляють, що чуже - то їхнє. У випадку, якщо не блеф - все дуже і дуже погано. Надіємся на краще
Oliasas• 08 августа 2022
Ответ дляSveta7
Байдуже. Ліпше спалена земля аніж ті виродки на ній.
Мене жоден варіант з ваших не влаштовує

Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене одне питання в голові
Чому цей об’єкт так вільно/швидко змогли взяти ?
Тссссс, то ’не на часі’ такі невдобні питання задавати
sredivsex• 08 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Мне больше понравилась ваша тема 2015 года))
Я не могу… это ржач
spain2406• 08 августа 2022
Ответ дляVoblochka-26
давайте попробуем предположить - зачем им это (угроза в смысле) надо?
Отвечу. Это мое мнение и только как ответ на вопрос - им это надо затем, чтоб, увидев, что они например отступают, возьмут и рванут АЭС,и все. Очень по-русски и будь что будет, авось до Сибири не дойдет облако. Потому что вряд ли они начинали полномасштабную войну, чтобы сдаться через полгода. На истину не претендую. Буду рада ошибиться,потому что если что, ни я, ни мой 6 летний сын и мама не смогут добежать до канадской границы
Cаванна• 08 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
та не кажіть, ось свіженьке
«Як таке можливо у 2022-му?» Українська легкоатлетка показала звірячі злочини армії РФ — фото
29-річна спортсменка поділилася у сторіс Instagram фото з насадженим людським черепом на ціпок біля житлового будинку.
У коментарі до знімку Яна жахнулася, що таке можливе у сучасному світі. «Тимчасово окупована Попасна. Луганська область.
https://sport.nv.ua/ukr/other-sport/viyna-v-ukraji...
Ужас, они не достойны жить на земле видеть солнце и встречать закат, пусть своего сатаниста насадят голову и любуются zомбі
medlar• 08 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене одне питання в голові
Я не знаю, правда это или нет. Где-то читала, что были отправлены войска, но их разбомбили(( не знаю чему верить.
nikiya• 08 августа 2022
Коротше, раджу всім купити калію йодид і молитися.
Не сарказм
Cаванна• 08 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
та не кажіть, ось свіженьке
Шок твари
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Та я то включила, и не рассказываю, что все это блеф, и продолжаем жарить шашлыки. А люди имеют смелость утверждать, что спокуха, все отлично, всего навсего заминирована самая большая АЭС в Европе.
Не розповідайте, що це блеф. Ви ж точно знаєте, що якщо воно гахне то все полетить у бік .. А куди, доречі? Чи радіація буде обирати, де рашка, де не рашка? Чи може променева хвороба тільки українців уразить, а кацапів там ні? Яке критичне мислення ви увімкнули, якщо не можете навіть припустити що це банальний шантаж?
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляChernobai
кто-то выехал подальше, а кто-то, видимо, просто очень не умный
Удалено администрацией...
StelllaA• 08 августа 2022
У разі аварії на Запорізькій АЕС відбудеться глобальна техногенна катастрофа, яка за масштабами радіоактивного забруднення значно перевищить наслідки аварій на АЕС у Чорнобилі та Фукусімі

У зоні радіаційного зараження опиниться населення Київської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Вінницької, Донецької та Луганської областей, прикордонних районів росії та білорусії, а також Молдови, Болгарії та Румунії.

Чорне море та протока Босфор на тривалий час стануть непридатними для судноплавства. Узбережжя Туреччини, Грузії, Абхазії, Болгарії та Румунії виявляться зараженими з високим рівнем радіації.

Честно говоря у меня при обстреле в марте станции в ту ночь поседело все, что не Брито и не крашено. Мировое сообщество конечно гаденыши ещё те, какой ещё ядерный терроризм нужен ? А так кричали та как только кто то ядерное задействует мы сразу..сразу обеспокоимся сильнее .
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене одне питання в голові
Тому що його не охороняли як належало. Це не зрозуміло? Знову ж таки - ми готувалися до шашликів
Oliasas• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Я боялась таке написати.... Тьфу - тьфу

spain2406• 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Так начала рассказывать про блеф первая же ответившая в теме, а я ее спросила, отвечает ли она за свое мнение.
Ira759• 08 августа 2022
Ответ дляStelllaA
Це жахливо, як таке можливо? Щодня задаємо собі це питання без відповіді.
Invictusgirl• 08 августа 2022
Ответ дляStelllaA

По сути это и есть угроза ядерной войны.
Почему запад молчит ?
AHetfield• 08 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Ви ж знаєте для чого це робиться. Це чергова спроба шантажу, щоб ми пішли на перемовини = Україна капітулювала. Вони бачать, що масовані ракетні обстріли, катування, ґвалтування не працюють. Тому мусолять цю тему.
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Помиляєтесь. Але якщо ми зараз будемо всі в істереці,то це зупинить невідворотнє, яким би воно не було?
FuntikS• 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Президент країни нам обіцяв шашлики у травні. Може хтось і поїв, але, думаю, більшості кусок у горло не ліз
Ну а кто-то и ел. Сейчас есть и те, кто красную рыбу ест. Или вы зарылись где-то под кровать и прекратили жить?
Cаванна• 08 августа 2022
Ответ дляnikiya
Не сарказм
Боюсь не поможет
Nezabydka-2365• 08 августа 2022
Ответ дляStelllaA

не могу понять как идёт эта радиация? А Днепропетровская и Черниговская область? Они же даже ближе, чем Винницкая или Киевская
Іра.• 08 августа 2022
Ответ дляsredivsex
Я не могу… это ржач
Це п...ц😄😄
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ну так. Але ж не у всіх вистачає критичного мислення на це
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляAHetfield
як школота з підворітні, беруть на понт. І все ніяк не доходить, що надворі 21 століття, а не середньовіччя, де вони застряли в розвитку