В фото
Турки вон с роисей хороводы, а между прочим их побережье , Босфор и Чёрное море будет заражено в случае аварии , побережье прилично и это будет крест на их туризме в принципе. Эрдоган- спишь? Спи, пу уничтожит твой бизнес и страну глазом не моргнув. Румыны пострадают, а остальные это мы, Молдова, придурашные соседи 2 страны. Конечно остальной Европе пофиг, до них не досианет. А вот Турции и Румынии желательно б напрячься
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляNatatashka
Мало що президент каже, він і раніше казав. І зараз ні в чому собі не відмовляє. Воно ж не мішки тягати. Проаналізуйте різні джерела інформації, включіть критичне мислення і ви зрозумієте, що нічого не можно прогнозувати. Кожен вірить в те що бажає.
ну, ще варіант, що декому вже дуже свербить ’дагаварівацца... гдє-та пасєрєдінє’
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене одне питання в голові
Чому цей об’єкт так вільно/швидко змогли взяти ?
Тссссс, то ’не на часі’ такі невдобні питання задавати
Ответ дляVoblochka-26
давайте попробуем предположить - зачем им это (угроза в смысле) надо?
Отвечу. Это мое мнение и только как ответ на вопрос - им это надо затем, чтоб, увидев, что они например отступают, возьмут и рванут АЭС,и все. Очень по-русски и будь что будет, авось до Сибири не дойдет облако. Потому что вряд ли они начинали полномасштабную войну, чтобы сдаться через полгода. На истину не претендую. Буду рада ошибиться,потому что если что, ни я, ни мой 6 летний сын и мама не смогут добежать до канадской границы
Ответ дляVlada-Maria
та не кажіть, ось свіженьке
«Як таке можливо у 2022-му?» Українська легкоатлетка показала звірячі злочини армії РФ — фото
29-річна спортсменка поділилася у сторіс Instagram фото з насадженим людським черепом на ціпок біля житлового будинку.
У коментарі до знімку Яна жахнулася, що таке можливе у сучасному світі. «Тимчасово окупована Попасна. Луганська область.
Ужас, они не достойны жить на земле видеть солнце и встречать закат, пусть своего сатаниста насадят голову и любуются zомбі
Ответ дляVlada-Maria
та не кажіть, ось свіженьке
Шок твари
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Та я то включила, и не рассказываю, что все это блеф, и продолжаем жарить шашлыки. А люди имеют смелость утверждать, что спокуха, все отлично, всего навсего заминирована самая большая АЭС в Европе.
Не розповідайте, що це блеф. Ви ж точно знаєте, що якщо воно гахне то все полетить у бік .. А куди, доречі? Чи радіація буде обирати, де рашка, де не рашка? Чи може променева хвороба тільки українців уразить, а кацапів там ні? Яке критичне мислення ви увімкнули, якщо не можете навіть припустити що це банальний шантаж?
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляChernobai
кто-то выехал подальше, а кто-то, видимо, просто очень не умный
Удалено администрацией...
У разі аварії на Запорізькій АЕС відбудеться глобальна техногенна катастрофа, яка за масштабами радіоактивного забруднення значно перевищить наслідки аварій на АЕС у Чорнобилі та Фукусімі
У зоні радіаційного зараження опиниться населення Київської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Вінницької, Донецької та Луганської областей, прикордонних районів росії та білорусії, а також Молдови, Болгарії та Румунії.
Чорне море та протока Босфор на тривалий час стануть непридатними для судноплавства. Узбережжя Туреччини, Грузії, Абхазії, Болгарії та Румунії виявляться зараженими з високим рівнем радіації.
Честно говоря у меня при обстреле в марте станции в ту ночь поседело все, что не Брито и не крашено. Мировое сообщество конечно гаденыши ещё те, какой ещё ядерный терроризм нужен ? А так кричали та как только кто то ядерное задействует мы сразу..сразу обеспокоимся сильнее .
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
В мене одне питання в голові
Тому що його не охороняли як належало. Це не зрозуміло? Знову ж таки - ми готувалися до шашликів
Ответ дляspain2406
Я боялась таке написати.... Тьфу - тьфу
Ответ дляNatatashka
Так начала рассказывать про блеф первая же ответившая в теме, а я ее спросила, отвечает ли она за свое мнение.
Ответ дляStelllaA
Це жахливо, як таке можливо? Щодня задаємо собі це питання без відповіді.
Invictusgirl• 08 августа 2022
Ответ дляStelllaA
По сути это и есть угроза ядерной войны.
Почему запад молчит ?
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляspain2406
Допысувачки, которых новость не тревожит, вы наверное не в Украине, да?
Помиляєтесь. Але якщо ми зараз будемо всі в істереці,то це зупинить невідворотнє, яким би воно не було?
Nezabydka-2365• 08 августа 2022
Ответ дляStelllaA
не могу понять как идёт эта радиация? А Днепропетровская и Черниговская область? Они же даже ближе, чем Винницкая или Киевская
Natatashka• 08 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ну так. Але ж не у всіх вистачає критичного мислення на це
Vlada-Maria• 08 августа 2022
Ответ дляAHetfield
Ви ж знаєте для чого це робиться. Це чергова спроба шантажу, щоб ми пішли на перемовини = Україна капітулювала. Вони бачать, що масовані ракетні обстріли, катування, ґвалтування не працюють. Тому мусолять цю тему.
як школота з підворітні, беруть на понт. І все ніяк не доходить, що надворі 21 століття, а не середньовіччя, де вони застряли в розвитку