Invictusgirl• 08 августа 2022

Ждём очередной жест доброй воли?

Рашня не на шутку напугана новым оружием и уже лапти навострила бежать из Херсона, аргументируя это тем, что обиделись на херсонцев
Ой, не могу )
Во пуйло опущенец, просто позор , так вляпаться
Оно дебильное по жизни было до такой степени или так деменция повлияла , чтоб взять и попереться на 40 миллионную страну и верить , что ее завоюет 🤦🏻‍♀️
ImperoTanya• 08 августа 2022
Ответ дляbegovelik
мост разнесли - как им туда закидывать живую силу?
та аккуратно пробраться можна)))

natapril• 08 августа 2022
Скатертью дорожка, как в их народных сказках говорится.
Мы еще и платочком вслед помашем и поплюем.
owl62• 08 августа 2022
Ответ дляЧаюри
Нащо Ви носите сюди узьку пропаганду?
Як це нащо? За це платять..
owl62• 08 августа 2022
Ответ для_Alina____
Кстати да, эта цитата с фейкового канала Алексея Дремова.
А дремов это тот, что радовался смерти маленькой Лизы в Виннице?
natapril• 08 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Тут компанія Локхід Мартін повідомила, шо в принципі вони можуть робити ракети під Хімерси на 650 км дольоту. Ця новина йшла паралельно з повідомленнями, що росіянці дві військові бази переносять від кордону України вглиб рф. Співпадіння?
З Харкова до мацквы в самий раз . Долетить і вгатить в саме тім´ячко тим дебілам імпотентним.
owl62• 08 августа 2022
Ответ для_Alina____
Мост закрыт давно, через него не выехать.
И куда выехать и за что?
На подконтрольную территорию только через серую зону с ночёвкой в полях 5 дней под обстрелами, и одно место стоит 6000 грн, на семью 24000 грн надо. Через Крым в Европу 600$ с человека , на семью 2500$ и надо за что-то жить там, снимать жилье.
А помощи от государства ноль
Но, Вы же выехали? Просто повезло?
natapril• 08 августа 2022
Ответ дляIlonaMask
Може реально ще кавунів поїмо.
Кавуни звісно не на першому місці.
А я пасту і кетчупи Чумак чекаю.

natapril• 08 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Потому что Херсон это единственный областной центр, который им удалось занять. И они будут его держать до последнего с помощью любых средств
Штани хай держать любими срєдствами.
Chernobai• 08 августа 2022
Ответ дляЕленнн
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
1 ч ·
ПО СИТУАЦІЇ НА ХЕРСОНЩИНІ
Дивлюся я на ситуацію на фронті і розумію, що ми на порозі дуже бурхливих подій. Очевидно, біля Херсону скоро розгорнеться грандіозна битва, результат якої вирішить долю всієї війни. Просто давайте пройдемося по фактах.
Отримавши РСЗВ «Хаймерс» і трохи набивши руку, ЗСУ завдали удари по Антонівських мостах (шосейному і залізничному), по мосту над шлюзом у Новій Каховці і по мосту через Інгулець у Дар’ївці. В один удар угрупування окупантів біля Херсону відрізали від лівого берега Дніпра і розсікли між собою. Що це означало? ЗСУ дала зрозуміти окупантам, що відрізання їх від власного постачання – справа часу. Якщо залишити все як є, російські війська на правому березі опиняться у вогневому мішку, після чого арта розіб’є скупчення російських військ, а контрнаступ ЗСУ доб’є все що залишиться. Це, так би мовити, на пальцях.
Що розумно було б зробити окупантах в цих умовах? Відповідь – забратися з правого берега, здати Херсон і зосередити війська на іншому напрямку. Але. Російська армія, як відомо, заднього ходу не має. Проявити жест доброї волі і забратися з Херсону для них означає визнати поразку. Тому, що роблять окупанти?
Вони навпаки заганяють на правий берег Дніпра нові і нові свої частини, з метою зробити те, що досі зробити вони не змогли. Взяти Миколаїв і Кривий Ріг. Наскільки це реально?
Та лихий його зна. Особисто мені така перспектива видається сумнівною. І от чому. Москва по суті, робить от що. Маючи частину своїх сил у напівмішку вона не виводить їх з мішка, вона заганяє в мішок нові сили, маючи на меті розірвати оточення ударом з середини. При цьому питання забезпечення своїх військ вона так і не вирішила. Якщо коротко, Москва різко збільшила на обмеженій площі кількість ротів, але не збільшила кількості харчів. Про те що ситуація із забезпеченням в Херсоні критична, ЗСУ розносять склад за складом, а місцеве населення шкодить окупантам, заплакав вже навіть російський пропагандист Анатолій Дрьомов. «Можливо затія з Херсоном закінчиться не за кримським сценарієм», - з сумом констатує прорагандист.
Що це означає? Те, що окупанти дуже обмежені в часі. Тому наступ, швидше за все, вони почнуть ще до повного розгортання своїх сил на правому березі. Просто тому, що час уже працює проти них. Це полегшить задачу ЗСУ. Але займатися шапкозакидництвом я не став би. Пересічний окупант все ще демонструє неабияку готовність перетворитися на перегній «за вєру, царя і атєчєство», а велика кількість таких камікадзе в одному місці це завжди важко.
Але ж ворог атакує ще й на інших ділянках, скажете ви. Рветься на Сіверськ, на Бахмут. Може Херсон – відволікаючий напрямок, а Донбас основний? Аби відповісти на це питання треба мати той обсяг інфи, яку має генерал Шаптала, керівник генштабу. Я такої не маю. Але я бачу. На Донбасі якщо ворог зупиниться, його прийдеться вибивати ЗСУ. А біля Херсону якщо ворог зупиниться його будуть вибивати голод, спрага, відсутність БК і неможливість вивозу поранених. І ЗСУ. Відчуваєте різницю?
Чи вийде у нас перемогти в цій битві? Не знаю, я не ворожка. Але я бачу як в Миколаїв повернувся легендарний Марчело – генерал Марченко. Я вірю у військовий талант генералів Залужного, Шаптали і їхнього учителя генерала Муженка.
А ще я бачу, що поразка біля Херсона для окупантів означатиме розгром значного їхнього угрупування, яке вже не можна буде використати на фронті. Ще то буде потужний світоглядний удар по настроях окупантів як на фронті, так і в їхньому тилу. Ще – загибель величезного обсягу ресурсів. Вихід до Дніпра поставить під обстріл всі російські комунікації з Криму на Південь України. Це буде гарні вихідні для подальшого звільнення української землі. За таке варто поборотися.
Це буде – перелам.
’
Не понимаю почему они должны умереть возле Херсона от жажды и голода.
Ну без подвоза боеприпасов ясно, а еда и вода как бы на том берегу как бы не закончилась
Mara2304• 08 августа 2022
Ответ дляСелена_трио
А з якого тг Каналу це цитата?
ага... когда люди научатся не верить всему что написано на заборах...
Alen_Ka• 09 августа 2022
Ответ дляkatyabondar
А вы где прячетесь? Приезжайте к нам в Херсон с Алиной, будем ждать наступление всу всей дружной девчачей компанией и детей прихватите, у меня вот сын маленький, чтоб детишкам не скучно было под взрывы сидеть!
А как вы ждёте вместе с Алиной, если она не в Херсоне? Или вы вместе не в Херсоне?))) Спалились, девочки)))
viika65• 09 августа 2022
Ответ дляnatapril
А я пасту і кетчупи Чумак чекаю.
пасту не смотрела, а кетчупов чумак валом. Днепр.
natapril• 09 августа 2022
Ответ дляviika65
В Харькове не вижу