08 августа 2022

Чим відрізняється інтерсіті 1 і 2 клас місця?

Гжегож Бженчишчикевич 08 августа 2022
трохи ширші сидіння та підголовники більше, це мої особисті спостереження
Гжегож Бженчишчикевич 08 августа 2022
і стдіння тільки по двоє в ряд, немає трійних. мені в першому класі не сподобалось, навіть сміття не пройшли не зібрали
Я супер-пупер 08 августа 2022
Їхала нещодавно, немає сенсу тратитися на 1 клас. Різницю вище написали
Очень добрый аноним 08 августа 2022
Ещё в первом классе в каждом ряду розетки, во 2-м через ряд. Езжу вторым классом в ’коротких’ вагонах (первый и последний). Не вижу смысла переплачивать.